تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

شیر دوش و گاودوش و گوسفند دوش ای آی جی کالا

شیر دوش به وسیله ای گفته میشود که میتواند شیر احشام متفاوت مانند گاو ، گوسفند ، بز و حتی شتر را در کمترین زمان ممکن بصورت اتوماتیک بدوشد. معمولاً گاوداران در زمان های گذشته با فشردن پستان های گاو عملیات شیردوشی را انجام میدادند که امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ورود شیردوش های اتوماتیک به بازار این کار را با شیردوش های برقی انجام میدهند. در صورت استفاده از شیردوش هزینه های کارگری نیز به حداقل میرسد و میتوان از تعداد بیشتری دام شیر برداشت کرد. استفاده از دستگاه شیردوش علاوه بر افزایش سرعت شیردوشی دارای مزایایی مانند بهره وری بیشتر ، عدم ایجاد استرس در دام ، بهداشتی بودن و ... می باشد. برای خرید بهترین شیر دوش باید از برخی از موارد مهم آگاه باشید. ادامه مطلب...

انواع شیردوش و گاودوش

گاودوش
گاودوش
خصوصیات فنی
ساختار آلومینیومی
بدنه ضخیم و مقاوم
مطابق با استانداردهای جهانی

بز دوش
بزدوش
خصوصیات فنی
ساختار آلومینیومی
بدنه ضخیم و مقاوم
مطابق با استانداردهای جهانی

اطلاعات بیشتر
گوسفند دوش
گوسفند دوش
خصوصیات فنی
ساختار آلومینیومی
بدنه ضخیم و مقاوم
مطابق با استانداردهای جهانی

 

انواع شیردوش

دستگاه های شیردوش معمولاً در دو مدل ثابت و متحرک ساخته میشوند و باید برای هر حیوانی شیر دوش مختص به خود استفاده شود. بعنوان نمونه از شیردوش بز نمیتوان برای دوشش شیر گاو استفاده شود و باید از گاودوش برای دوشش شیر این حیوان استفاده شود. برای تهیه این لوازم باید کیفیت قطعات استفاده شده و اعتبار تولیدکننده را مد نظر قرار دهید.

شیردوش استاندارد گاودوش

« شیردوش استاندارد گاودوش »

بررسی انواع شیردوش

دستگاه های شیردوش عموماً در دو مدل متحرک و ثابت ساخته می شوند و در انواع مختلف بزدوش ، شیردوش گاو ، شتر و حتی الاغ دوش ساخته می شوند. کیفیت قطعات و در عین حال اعتبار تولید کننده از جمله فاکتور هایی است که برای خرید بهترین شیردوش گاو باید مد نظر بگیرید. شیردوش های سیار عموماً بصورت ارابه ای مجهز به چرخ بوده و تمامی تجهیزات مورد نیاز شیر دوشی بر روی آنها نصب شده است. به همین علت حمل و نقل این محصولان به سادگی صورت گرفته و طرفدار بیشتری نیز دارند. ظرفیت مخزن این محصولات عموماً بین ۲۰ الی ۵۰ لیتر بوده و بصورت تک واحد و یا دو واحد تولید میشوند. به وسیله شیردوش تک واحد میتوان از یک راس حیوان و از واحد دو واحد میتوان از دو راس حیوان شیر دوشی کرد.

بررسی جزء به جزء اجزای اصلی شیردوش

همانطور که متوجه شدید برای خرید دستگاه شیردوش در مرحله اول باید به قطعات و کیفیت ساخت آن توجه شود. برای کاهش فشار در هنگام شیردوشی دستگاه باید از خرچنگی ، لاینر ، پولساتور ، موتور و ... استاندارد برخوردار باشد. برای نمونه پولساتور وظیفه ایجاد فشار لازمه برای اجرای فرایند شیردوشی و تخلیه فشار را به عهده دارد و باید استاندارد باشد ؛ در غیر اینصورت فشار مضاعفی را بر روی پستان شیر می آورد و باعث ایجاد ورم پستان در دام میگردد.

مواد اولیه استفاده شده در ساخت این دستگاه ها از آلومینیوم ساخته شده اند و از مزایای دیگر شیردوش های eigkala این است که سر و صدای زیادی ایجاد نمی کند و در نتیجه استفاده از آن بسیار بی صدا می باشد. لازم به ذکر است که اگر حیوانات احساس ترس کنند، بدون شک شیر آن کاهش می یابد.

شیردوش تک واحد

« شیردوش تک واحد »

گروه صنعتی eigkala با تجربه ای نزدیک به سه دهه بعنوان یکی از پیشکسوتان در زمینه طراحی و تولید انواع دستگاه شیردوش گاو، بز، شتر و … در مدل های تک واحدی و دو واحدی می باشد. این مجموعه تمامی محصولات خود را به همراه گارانتی طلایی و خدمات پس از فروش معتبر ارائه می دهد.