تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

شربت سرد کن
شربت سرد کن خارجی
شربت سرد کن استیل
شربت سرد کن براس
شربت سرد کن فروشگاهی

« برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک کنید »

شربت سرد کن تک مخزن و چند مخزن

خصوصیات کلی :

  • محصول اورجینال ساخت کشور ایتالیا

  • دارا بودن دو نوع تک مخزن و دو مخزن

  • یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش

قیمت : ناموجود!

تولیدکننده : براس ایتالیا

امکان خرید آنلاین و و واریز بصورت کارت به کارت

تلفن های مشاوره و خرید : ۶۶۹۱۶۲۱۶-۰۲۱

خرید محصول

توضیحات کلی محصول

دستگاه شربت سردکن یکی از کاربردی ترین تجهیزات کافی شاپی به شمار می رود. از این محصول در مکان هایی مانند کافی شاپ، آبمیوه فروشی، رستوران و … برای خنک نگه داشتن شربت، دوغ و دیگر  نوشیدنی ها بهره گیری میشود. شربت سردکن آلبرتینی با اتکا بر استاندارد های جهانی و با استفاده از قطعات درجه 1 در کشور ایتالیا طراحی و ساخته شده است.

دستگاه شربت سرد کن آلبرتینی یک محصول با کیفیت وارداتی ساخت کشور ایتالیا می باشد که از فیلترینگ های کنترل کیفی مختلفی عبور کرده و بعد از تایید کیفیت و سلامت به دست مشتری می رسد.

بررسی جزء به جزء محصول

انواع شربت سردکن ها

اساساً دستگاه های شربت سرد کن در دو مدل به بازار ارائه می شوند، که نوع اول مجهز به پمپ بوده و نوع دوم دستگاه هایی هستند که با دارای یک چرخاننده و موتور می باشند.

شایان ذکر است که دستگاه های دارای پمپ دارای عمرنسبتاً کوتاهی بوده و برای مکان هایی چون کافه یا رستوران گزینه ایده آلی به شمار نمی رود. در واقع در این دستگاه های محتوای داخل مخزن چرخش پیدا نمی کند و فقط تنها خنک می ماند، که در این حالت اگر تکه های میوه و یا دانه تخم در آبمیوه حضور داشته باشند بعد از مدتی ته نشین شده و فشار زیادی را به پمپ وارد می کنند.

همین امر باعث شده تا در بیشتر شرکت های معتبر کشور های خارجی به جای پمپ از موتور و چرخاننده بر روی دستگاه بهره گیری کنند؛ چرا که در این حالت محتوای داخل مخزن اعم از آبمیوه، دان های تخم و یا تکه های میوه به طور دائم چرخیده شده و به هیچ عنوان ته نشین نمی شود.


ظرفیت دستگاه شربت سردکن آلبرتینی

دستگاه شربت سردکن آلبرتینی در 3 مدل تک مخزن، دو مخزن و سه مخزن می باشد که کاربر می تواند با توجه به سرمایه و فضایی که در اختیار دارد بهترین گزینه را انتخاب و خریداری کند.

شایان ذکر است که هر یک از مخزن های دستگاه از ظرفیت جایگیری 50 لیتر آبمیوه برخوردار است که این میزان در مقایسه با دیگر محصولات موجود در بازار در حدود 10 لیتری بالاتر می باشد. یعنی بیشتر شربت سردکن های تولید شده توسط شرکت ها و برند های مختلف مجهز به مخزن های 40 لیتری می باشند.

مخزن های شربت سردکن آلبرتینی به شکل مستطیل بوده و برای هر یک از آنها موتور جداگانه در نظر گرفته شده است.


دارای موتور با کیفیت

یکی از ویژگی های بارز دستگاه شربت سردکن آلبرتینی، بهره گیری از موتور های قدرتمند و باکیفیت برای چرخش همزن و در نهایت چرخش آبمیوه، تکه های میوه و دانه ها می باشد. در واقع این نوع دستگاه ها در مکان هایی مانند کافه و یا رستوران بیشتر به صورت شبانه روزی مورد استفاده قرار می گیرد، و همین امر باعث شده تا شرکت سازنده ایتالیایی از چندین موتور قدرتمند و درجه یک با عمر مفید طولانی در این دستگاه بهره گیری کند.


گارانتی و خدمات پس از فروش

دستگاه شربت سردکن آلبرتینی دارای 12 ماه ضمانت طلایی مشمول بر عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعه می باشد و همچنین به همراه 10 سال خدمات پس از فروش به خریدار ارائه می گردد. از این رو کاربر می تواند بدون نگرانی محصول نام برده را جهت خنک نگه داشتن آبمیوه و یا هر نوشیدنی دیگری که در نظر گرفته مورد استفاده قرار دهد.