تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

رطوبت ساز ۶۶۰۰

رطوبت ساز ۶۶۰۰

« برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک کنید »

خصوصیات کلی :

  • دارای ۴ عدد خروجی بخار
  • مناسب برای محیط ۶۰۰ متر مربع
  • مصرف برق ۱۱۰۰ وات

قیمت :

تولیدکننده : گروه صنعتی ای آی جی کالا

امکان خرید آنلاین و و واریز بصورت کارت به کارت

تلفن های مشاوره و خرید : ۶۶۹۱۶۲۱۵-۰۲۱

موجود در انبار - ارسال در اولین روز کاری

توضیحات کلی محصول

مهساز التراسونیک 6600 آخرین مدل از سری التراسونیک می باشد که به دلیل ظرفیت بالا در سالن های پرورش قارچ، گلخانه ها، سالن های نگهداری انواع گل و گیاه و … از آن بهره گیری می شود. بدنه ضد زنگ، سیستم حفاظتی، قطعات با کیفیت و راندمان بالا 65 درصد باعث شده تا این محصول در میان انواع نمونه های موجود در بازار نرخ فروش قابل توجهی را به خود اختصاص داده است. مهساز التراسونیک نام برده دارای گیری از مخزن بزرگ و 20 عدد پیزو سرامیکی می باشد که قادر است رطوبت مورد نیاز برای مکانی به اندازه 900 متر را تامین کند.

بررسی جزء به جزء محصول

بررسی مه پاش التراسونیک 6600

چند سالی می شود که تعداد اماکنی مانند گلخانه ها، سالن های پرورش گل و گیاه، سالن پرورش قارچ به دلیل درآمدزایی بالا، افزایش قابل توجهی پیدا کرده است. برای فعالیت در این زمینه بهره گیری از برخی دستگاه ها و ابزار ها برای ایجاد شرایط لازم جهت پرورش گل، گیاه و قارچ امری حیاتی می باشد؛ شایان ذکر است که تجهیزات رطوبت ساز یکی از مهم ترین مواردی است که باید در امکن نام برده حضور داشته باشد. مه پاش التراسونیک 6600 به دلیل ظرفیت مخزن بالا، بهره گیری از تعداد 20 عدد پیزو سرامیک و قابلیت تبدیل 20 لیتر آب به رطوبت در مدت 1 ساعت می تواند به تنهایی بخار خنک مورد نیاز برای مکانی به اندازه 800 تا 900 متر را تامین نماید.

علاوه بر مکان ها نام برده شما می توانید این دستگاه را در چاپخانه ها، دخانیات، سردخانه ها و… نیز مورد استفاده قرار دهید.


بدنه مقاوم و ضد زنگ

یکی از مهمترین فاکتورهایی که باید در خرید رطوبت ساز در نظر داشت جنس بدنه است؛ چرا که این نوع دستگاه ها به طور دائم در محیط مرطوب بوده و تا حدودی در تماس مستقیم با آب قرار دارند و امکان زنگ زدگی و پوسیدگی در آنها بالا می باشد. بدنه دستگاه رطوبت ساز التراسونیک 6600 از جنس پلاستیک فشرده ABS است که در برابر ضربه یا برخورد های احتمالی دچار ترک یا شکستگی نمی شود؛ در واقع حضور پلیمر های خاص در ساختار ABS حالت انعطاف پذیری در بدنه ایجاد کرده است که از شکسته شدن بدنه در برابر ضربه جلوگیری می کند.علاوه بر این بدنه ABS در برابر دما و رطوبت یک عایق نفوذ ناپذیر می باشد که از تاثیر پذیری قطعات داخل دستگاه از شرایط محیط جلوگیری می کند.


بررسی راندمان تولید رطوبت

دستگاه مهساز التراسونیک 6600 با الگوبرداری از نمونه های مطرح اروپایی طراحی و تولید شده است. در این محصول رطوبت ساز از 20 عدد پیزوسرامیک بهره گیری شده که توان قابل توجهی را در دستگاه برای تبدیل آب به رطوبت ایجاد می کند. در این دستگاه آب موجود در مخزن به داخل می شود و طی یک عملیات توسط قطعات پیشرفته امواج فراصوت ساطع می گردد تا تمامی مولکول های آب را از هم جدا کرده و به بخار تبدیل نماید. در نهایت رطوبت خنک تولید شده به محیط انتقال می یابد. چنانچه مخزن دستگاه مه ساز به صورت کامل پر باشد، می تواند تا 3 ساعت به طور مداوم رطوبت سازی کند که در هر ساعت حدود 20 لیتر آب به رطوبت تبدیل می شود.

شایان ذکر است که یک سیستم حفاظتی در این محصول قرار گرفته شده تا در صورت خالی شدن مخزن، کارکرد دستگاه را متوقف کند تا بدین ترتیب هیچ یک از قطعات داخلی دچار سوختگی یا آسیب نشود.


کنترل کیفیت چند مرحله ای

از مهم ترین ویژگی هایی که این مهساز التراسونیک 6600 را را به یکی از پرفروش ترین تجهیزات رطوبت ساز در بازار تبدیل کرده است، دوام بسیار بالای بدنه، بهره گیری از قطعات درجه یک و کنترل کیفیت چند مرحله ای می باشد. در واقع این دستگاه در هر یک از مراحل مونتاژ و تولید توسط مهندسین مجرب مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تایید کیفیت یک برچسب "کنترل شد" بر روی دستگاه قرار می دهند. این فرایند چند مرحله ای باعث شده تا نهایت اصول و استاندارد در خط تولید رعایت شود.


ضمانت خرید و خدمات پس از فروش

مه پاش التراسونیک 6600 یکی محصول رطوبتی با ظرفیت بالا می باشد که برای یک مکان به اندازه 900 متر پاسخگو می باشد. این دستگاه به همراه 12 ماه ضمانت خرید طلایی که تمامی قطعات را تحت پوشش قرار می دهد به خریدار ارائه می شود. علاوه بر این 10 سال خدمات پس از فروش جهت رضایت کاربر برای محصول در نظر گرفته شده است.

مشاهده انواع رطوبت ساز و مهپاش

۱٫۹۲۰٫۰۰۰ تومان