تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

رطوبت ساز ۵۴۰۰

رطوبت ساز ۵۴۰۰

« برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک کنید »

خصوصیات کلی :

  • دارای ۲ عدد خروجی بخار

  • مناسب برای محیط ۶۰۰ متر مربع

  • مصرف برق ۱۱۰۰ وات

قیمت : تماس بگیرید!

تولیدکننده : گروه صنعتی ای آی جی کالا

امکان خرید آنلاین و و واریز بصورت کارت به کارت

تلفن های مشاوره و خرید : ۶۶۹۱۶۲۱۶-۰۲۱

موجود در انبار - ارسال در اولین روز کاری

خرید محصول

توضیحات کلی محصول

مهساز التراسونیک 5400 یکی از انواع تجهیزات رطوبت ساز با ظرفیت نسبتاً بالا می باشد که برای تامین رطوبت اماکنی همچون گلخانه ها، سالن های پرورش قارچ، گلخانه ها، سالن های پرورش گیاه و … بکار برده می شود. بهره گیری از بدنه ABS و قطعات درجه 1 باعث شده تا این محصول در تماس مستقیم با آب یا تحت تاثیر رطوبت بسیار بالا به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی نشود. این دستگاه با اتکا بر فناوری روز دنیا طراحی و تولید شده که می تواند مولکول های آب را توسط امواج صوتی از گسیخته و نهایتاً به بخار خنک تبدیل کند.

بررسی جزء به جزء محصول

بررسی مه پاش التراسونیک 5400

دستگاه مه پاش التراسونیک 5400 با توجه به قطعات باکیفیت و بروز بکار رفته در آن می تواند حجم قابل توجهی از آب را در کوتاه مدت به بخار خنک تبدیل کرده و به محیط پخش نماید. همین امر باعث شده تا از این محصول برای تامین رطوبت مورد نیاز اماکن مختلف مانند گلخانه، چاپخانه، دخانیات، سالن پرورش قارچ و … بهره گیری شود.

این دستگاه در هر 1 ساعت حجم 13 تا 14 لیتر آب را به بخار خنک تبدیل کرده و به محیط منتشر می کند. مه پاش نام برده با راندمانی بالای 94 درصد می تواند نیاز رطوبتی مکانی به بزرگی 600 تا 700 متر مکعب را رفع نماید.


دارای بدنه باکیفیت

به هنگام خرید تجهیزات رطوبت ساز باید جنس بدنه آنها به دقت بررسی شود، چرا که این نوع دستگاه ها به طور دائم در تماس با آب و رطوبت می باشند و اگر بدنه کیفیت کافی را نداشته باشد در کوتاه مدت دچار زنگ زدگی می شود. بدنه مهساز التراسونیک 5400 از جنس پلاستیک فشرده ABS می باشد که به دلیل ویژگی های ساختاری امکان زنگ زدگی و پوسیدگی در آن صفر می باشد. پلاستیک فشرده ABS با حضور 3 نوع پلیمر خاص تشکیل شده که یک حالت عایق بسیار قوی در برابر دما و رطوبت ایجاد کرده است. علاوه بر این بدنه ABS به دلیل حضور همین پلیمر ها دارای یک حالت انعطاف پذیری جزئی می باشد که بدنه را از شکسته شدن و آسیب در برابر ضربه و برخورد مصون نگه می دارد.


بازده بالا در تولید رطوبت

رطوبت ساز التراسونیک 5400 با اتکا بر فناوری روز دنیا و با الهام گیری از نمونه های مطرح اروپایی طراحی و تولید شده است. در این دستگاه آب از مخزن به صورت تدریجی به داخل انتقال می یابد و طی فرایندی توسط امواج فراصوت مولکول های آب از هم جدا می شوند تا بدین ترتیب آب به بخار خنک تغییر حالت دهد. دستگاه مه پاش با یک مخزن کاملاً پر در حدود 3 تا 4 ساعت کار می کند و در هر 60 دقیقه می تواند 13 تا 15 لیتر آب را به بخار تبدیل نماید. برای جلوگیری از سوختن موتور و آسیب به دیگر قطعات، یک سیستم حفاظتی در نظر گرفته شده تا در صورت خالی شدن مخزن به صورت اتوماتیک کارکرد دستگاه را متوقف کند.


کیفیت و عمر مفید دستگاه

دستگاه مه پاش التراسونیک با در نظر گرفتن اصول و استانداردها فرایند مونتاژ را پشت سر گذاشته و تولید می شود. شایان ذکر است که این محصول از چند مرحله کنترل کیفی عبور می کند، به طوری که توسط مهندسین مجرب مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تایید برچسب "کنترل شد" بر روی آن نصب می گردد. بدنه و قطعات بکار رفته در این محصول به هیچ عنوان تحت تاثیر رطوبت دچار زنگ زدگی نمی شود.


گارانتی و خدمات پس از فروش

مه پاش التراسونیک 5400 دارای 12 عدد پیزوسرامیک بوده و می تواند رطوبت مورد نیاز برای یک محیط 700 متری بسته را تامین نماید. این دستگاه به همراه 12 ماه ضمانت خرید طلایی مشمول بر تمامی قطعات یدکی و 10 سال خدمات پس از فروش به خریدار ارائه می گردد.