تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

رطوبت ساز ۱۰۰۰۰

« برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک کنید »

رطوبت ساز ۱۶٫۰۰۰

خصوصیات کلی :

  • قابلیت اتصال به تایمر
  • قابلیت اتصال به سنسور دما
  • قابلیت اتصال به سنسور رطوبت

قیمت :

تولیدکننده : گروه صنعتی ای آی جی کالا

امکان خرید آنلاین و و واریز بصورت کارت به کارت

تلفن های مشاوره و خرید : ۶۶۹۱۶۲۱۵-۰۲۱

موجود در انبار - ارسال در اولین روز کاری

توضیحات کلی محصول

رطوبت ساز و مه پاش ۱۶٫۰۰۰ یکی از پرفروش ترین تجهیزات رطوبتی عرضه شده به بازار می باشد که آن را در محیط هایی مانند گلخانه ، کارگاه ها ، باغ ها ، مرغداری ها، سالن های پرورش پرنده ، کارگاه چوب بری و … مورد استفاده قرار می دهند. بدنه این دستگاه از جنس گالوانیزه با کاورینگ استنلس می باشد که به هیچ عنوان تحت تاثیر رطوبت یا در تماس با دچار زنگ زدگی نمی شود. محصول نام برده می تواند در مدت ۶۰ دقیقه حدوداً ۶۰ تا ۸۰ لیتر را به رطوبت تبدیل کند.

بررسی جزء به جزء محصول

بدنه ضد زنگ

جنس بدنه در تجهیزات و دستگاه هایی که در تماس مستقیم با و رطوبت هستند به عنوان یکی از مهم ترین فاکتورها به هنگام خرید محصول در نظر گرفته می شود. بدنه مه پاش ۱۶٫۰۰۰ از جنس گالوانیزه با پوشش رنگ کوره ای می باشد که در طولانی مدت به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی ، خوردگی و واکنش نمی شود. بهره گیری از رنگ کوره ای بدنه را از گزند خط و خش و برخورد در امان نگه می دارد.


بهره گیری پمپ و موتور پرقدرت

موتور به عنوان فاکتور تعیین کننده راندمان هر دستگاه و ماشینی در نظر گفته می شود. در دستگاه رطوبت ساز ۱۶٫۰۰۰ موتور با کارکرد خود نیروی کافی برای حرکت پره ها را تامین می کند. 

شرکت تولید کننده برای بالا بردن سطح کیفیت کار بنابر سفارش کاربر قابلیت نصب موتور موتوژن ، الکتروژن و یا موتور چینی را در این دستگاه در نظر گرفته است تا بدین ترتیب فرد با توجه به بودجه خود نوع موتور را تعیین کند. هر یک از موتور ها نام برده دارای قدرتی معادل ۱ اسب بخار بوده که از دور ۳٫۰۰۰ RPM برخوردار است.

علاوه بر این موارد ذکر شده، پمپ بکار رفته در این محصول از نوع دمنده می باشد. پمپ دمنده Grade کیفیت بالایی داشته و مهر استاندارد ملی به خود اختصاص داده است. پمپ دمنده دارای برچسب انرژی A بوده و با مصرف کمترین میزان سوخت راه اندازی شده و کار می کند.


نحوه تولید رطوبت

این دستگاه بعد از این که پریز برق و لوله کشی آب شهری متصل شد راه اندازی می شود. در این حالت آب به تدریج وارد مخزن دستگاه شده و شما می توانید مقدار آن را توسط شناور مشاهده کنید.

بعد از مدت کوتاهی مخزن پر شده و آب به وسیله پمپ به سمت داخل مکش می یابد. یک دیسک بزرگ در داخل مه پاش قرار دارد که با سرعت بسیار بالایی چرخش پیدا می کند ؛ در این بین فرایند برخورد آب با این دیسک، باعث از هم گسیختن ساختار کلی آب و تبدیل آن به قطره می شود.

در مرحله آخر قطره های ریز آب به وسیله فشار شکن از هم شکسته و در نهایت فن ۱۲ پر رطوبت تولید شده را به محیط انتشار می دهد.


پروانه مه پاش 16000

در مهساز ۱۶٫۰۰۰ پروانه آلومینیومی ۱۲ پر استفاده شده که به طور دائم در تماس مستقیم با آب بوده و امکان زنگ زدگی در آن صفر می باشد. این فن بزرگ با نیرویی که از طریق موتور تامین می شود به کار افتاده باعث از هم گسیختن ساختار آب و تبدیل آن به رطوبت می شود.

فن بکار رفته در این محصول به صورت مکش از عقب کار می کند و به دلیل بالانس دقیق می تواند هوا را با قدرت بیشتری پرتاب کند. همین امر باعث شده تا از این محصول در محیط های بزرگ برای تامین رطوبت بهره گیری شود.

این مهساز می تواند در مدت ۱ ساعت مقدار ۶۰ تا ۸۰ لیتر آب را به رطوبت تبدیل کرده و به محیط انتشار دهد. قدرت و توان قطعات باعث شده تا دستگاه نام برده برای هوادهی محیطی به بزرگی ۲۸۰ متر به عنوان یک گزینه ایده آل در نظر گرفته شود.


تنظیم میزان رطوبت

از این مه پاش در اماکن و محیط های مختلف بهره گیری می شود. کاربر می تواند با استفاده از شیر مخصوص تعبیه شده در این محصول میزان آب ورودی به مه پاش را کنترل و در نهایت میزان رطوبت محیط را تنظیم کند.


کاربری آسان

دستگاه رطوبت ساز ۱۶٫۰۰۰ دارای وزنی معادل ۵۰ کیلوگرم بوده و کاربر می تواند به راحتی آن را جا به جا کرده و در محیط های مختلف مورد استفاده قرار دهد. شرکت تولید کننده با توجه به سفارش کاربر این دستگاه را در دو مدل برق تک فاز و ۳ فاز تولید می کند. در واقع کاربر می تواند با توجه به نوع برقی که در مکان مورد نظر خود در دسترس دارد دستگاه را سفارش دهد.


گارانتی و خدمات پس از فروش

دستگاه رطوبت ساز ۱۶٫۰۰۰ مناسب برای تامین رطوبت محیط های بزرگ مانند سالن پرورش پرنده، گلخانه ، فضای سبز ، تالارها ، سالن پرورش قارچ و … می باشد. این محصول به همراه ۱۲ ماه ضمانت خرید طلایی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش ارائه می شود.

مشاهده انواع رطوبت ساز و مهپاش

۱٫۹۲۰٫۰۰۰ تومان