تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

هیتر ۵۰٫۰۰۰

جت هیتر 50.000

« برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک کنید »

خصوصیات کلی :

  • تنوع گازی ، گازوئیلی و دوگانه سوز

  • کوچک و سبک

  • حمل و نقل آسان

قیمت : تماس بگیرید!

تولیدکننده : گروه صنعتی ای آی جی کالا

امکان خرید آنلاین و و واریز بصورت کارت به کارت

تلفن های مشاوره و خرید : ۶۶۹۱۶۲۱۶-۰۲۱

موجود در انبار - ارسال در اولین روز کاری

خرید محصول

توضیحات کلی محصول

هیتر New ajax با ظرفیت 50 هزار یک بخاری بزرگ کارگاهی است که می تواند در مدت زمان کوتاه گرمای لازم برای مکان هایی مانند انواع سالن های پرورش قارچ، مرغداری ها، سالن های نگهداری طیور، ورزشگاه ها و … را تامین کند. این محصول دارای 24 ماه ضمانت خرید و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد که بیان گر کیفیت بالای قطعات آن است. هیتر حرارتی نام برده از چندین مرحله کنترل کیفیت عبور می کند که در هر یک از مراحل در خط تولید باید مهندس مربوطه بعد از بررسی دقیق کیفیت آن را تایید کند. این دستگاه می تواند با استفاده از انواع مشعل ها و سوخت های مختلف راه اندازی شود.

بررسی جزء به جزء محصول

بررسی هیتر کارگاهی New ajax

بخاری کارگاهی New ajax ازجمله تجهیزات گرمایشی پرفروش و کاربردی است که با الگوبرداری از مدل های مطرح برند های خارجی طراحی و تولید شده است. این دستگاه می تواند با استفاده از مشعل های گوناگون و انواع سوخت ها راه اندازی شده و گرمای مورد نیاز برای مکان مورد نظر شما را تامین کند. کاربر می تواند از این بخاری آتش دورن در اماکن مختلفی مانند کارگاه های صنعتی، سالن های نگهداری و پرورش قارچ، مرغداری ها، سالن های ورزشی و … بهره گیری کنند.

هیتر حرارتی نام برده به شکلی طراحی شده که هوای گرم پاکیزه به محیط منتشر می کند از این رو شما می توانید در مکان های حساسی همانند گلخانه و سالن های پرورش گیاه نیز از این محصول استفاده کنید.


چگونگی عملکرد هیتر 50000 New ajax

هیتر کارگاهی New ajax به شکلی طراحی شده که بتواند در مدت زمان کوتاه هوای سرد را از محیط بگیرد و در عوض هوای گرم به محیط تحویل دهد. پیرو این امر یک فن بزرگ بر روی بدنه این تعبیه شده که با قدرت مکش بسیار بالا هوا را از محیط می گیرد و به داخل هیتر منتقل می کند. در این حالت هوا با کالکتورها یا همان پاس ها و لوله های داغ برخورد کرده و حرارت آن بالا می رود تا این که مجدد از قسمت خروجی به محیط باز گردانده می شود.

در واقع این دستگاه نه تنها هوای گرم تولید می کند بلکه هوای سرد محیط را نیز از میان برمیدارد که فرایند افزایش دمای محیط را سرعت می بخشد. استفاده از سیستم کاربری بروز و ساده باعث شده تا کاربر بدون نیاز به اطلاعات خاصی بتواند از این محصول بهره برداری کند.


بررسی لایه های امنیتی هیتر حرارتی New ajax

تجهیزات گرمایشی در تماس مستقیم با آتش قرار دارند و این امر بحث امنیت در آنها را زیر ذره بین قرار می دهد. همین امر باعث شده تا در بخاری کارگاهی 50 هزار New ajax از 4 لایه امنیتی استفاده شود که هر کدام به صورت جداگانه و مستقل وظیفه تامین امنیت دستگاه را بر عهده دارد، تا کاربر و محیط مورد نظر از گزند آتش سوزی یا انفجار در امان باشد.

 

اولین لایه امنیتی

فیوز کم آمپر بکار رفته در این بخاری کارگاهی اولین لایه امنیتی را تشکیل می دهد. این وسیله در واقع ولتاژ ورودی به دستگاه را زیر نظر می گیرد و در صورت بالا یا پایین رفتن میزان ولتاژ از عبور برق جلوگیری می کند تا بدین ترتیب برق کل هیتر قطع شود.

 

دومین لایه امنیتی

در تابلو برق این دستگاه یک پل ارتباطی تحت عنوان RTP قرار داده شده که برق را از یک سمت به سمت دیگر انتقال می دهد. این قطعه نیز همانند لایه قبلی در صورت وارد شدن ولتاژ غیر استاندارد از عبور برق جلوگیری می کند. تفاوت اصلی بین لایه اول و دوم امنیتی در این است که RTP در مواجهه با ولتاژ غیر استاندارد می سوزد و از کار می افتد و همین امر باعث قطع شدن برق هیتر می شود.

 

سومین لایه امنیتی

ترموستات کوره یکی از مهم ترین لایه های امنیتی بکار رفته در هیتر 50000 New ajax است. همانطور که بیان شد این ترموستات در کوره دستگاه قرار گرفته و اگر حجم بالای گاز یا هر دلیل دیگری باعث بالا رفتن غیر استاندارد دمای کوره شود، این ترموستات فوراً تمهیدات لازم برای خاموش کردن هیتر را در نظر می گیرد تا از بروز حادثه جلوگیری نماید.

 

چهارمین لایه امنیتی

آخرین لایه امنیتی که به عنوان استاندارد جهانی نیز به شمار می رود، سوپاپ اطمینان نام دارد. بر اساس استاندارد های جهانی ISO سوپاپ اطمینان باید بر روی تمامی هیتر های حرارتی آتش درون قرار داده شود.

این قطعه وظیفه دارد در صورت بالا رفتن فشار و گاز در داخل دستگاه، به سمت بیرون کشیده شود تا نهایتاً محتوای اضافی به طور کامل تخلیه گردد.


بررسی ترموستات های هیتر

همانطور که در بخش های قبلی بیان شد، در قسمت کوره یک ترموستات برای اندازه گیری دمای کوره قرار داده شده که در واقع لایه سوم امنیتی هیتر به شمار می رود. علاوه بر این دو ترموستات دیگر در هیتر قرار دارد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

 

ترموستات محیطی با توجه به نام آن نه در هیتر بلکه در مکانی که هیتر قرار دارد نصب می شود. این ترموستات دمای محیط را بررسی کرده و به هیتر گزارش می دهد تا در صورت رسیدن دمای محیط به حد استاندارد از کارکرد هیتر جلوگیری کند تا به این صورت از مصرف اضافی برق جلوگیری شود.

 

ترموستات مخصوص فن ها همانطور که از نام آن مشخص است کنار فن ها قرار می گیرد. این ترموستات دمای کالکتور ها و لوله های داخل هیتر را اندازه گیری می کند تا در به هنگام گرم شدن آنها، دستور شروع بکار فن ها را صادر کند. در این حالت فن ها هوای سرد را از محیط مکش کرده و به پاس ها و لوله های داغ پرتاب می کند تا در نتیجه هوای گرم لازم برای محیط را تولید نماید.


قابلیت کارکرد با مشعل های مختلف

بخاری آتش درون New ajax با اتکا بر تکنولوژی روز دنیا و با الگوبرداری از نمونه های اروپایی تولید شده است. این دستگاه می تواند با هر نوع مشعلی کار کند، از این رو کاربر بدون هیچ محدودیتی می تواند با هر مشعلی که در اختیار دارد این هیتر را راه اندازی کرده و گرمای لازم برای محیط مورد نظر را تامین کند. شما می توانید با توجه به مکان و سرمایه ای که دارید از مشعل های گازی، گازوئیلی و دوگانه سوز برای راه اندازی این هیتر بکار ببرید.


گارانتی و خدمات پس از فروش

بخاری کارگاهی New ajax به همراه 24 ماه ضمانت خرید بی قید و شرط که مشمول بر تمامی قطعات است به کاربر ارائه می شود. همچنین این دستگاه دارای 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. از این رو شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی این محصول را خریداری کرده و در هر مکانی بدون هیچ محدودیت مورد استفاده قرار دهید.