تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

هیتر 110000

« برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک کنید »

هیتر ۱۱۰٫۰۰۰

خصوصیات کلی :

  • تنوع گازی ، گازوئیلی و دوگانه سوز

  • کوچک و سبک

  • حمل و نقل آسان

قیمت : تماس بگیرید!

تولیدکننده : گروه صنعتی ای آی جی کالا

امکان خرید آنلاین و و واریز بصورت کارت به کارت

تلفن های مشاوره و خرید : ۶۶۹۱۶۲۱۶-۰۲۱

موجود در انبار - ارسال در اولین روز کاری

خرید محصول

توضیحات کلی محصول

هیتر حرارتی PF 110000 یکی از انواع تجهیزات گرمایشی کاربردی می باشد که می تواند در مدت زمان کوتاه گرمای مورد نیاز برای مکان هایی مانند سالن پرورش گل و گیاه، سالن های ورزشی، کارگاه های مختلف صنعتی، سالن های پرورش پرنده و … تامین نماید. باید به این مورد توجه داشت که هیتر نام برده به صورت آتش درون بوده و به همین دلیل گرمای تولید توسط ان عاری از هرگونه گاز سمی و یا آلودگی می باشد. این بخاری آتش درون دارای 24 ماه ضمانت خرید طلایی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

بررسی جزء به جزء محصول

بررسی هیتر حرارتی PF 110000

تجهیزات گرمایشی مختلفی برای تامین دمای مورد نیاز محیط های گوناگون طراحی و تولید شده است. گرماساز و هیتر PF 110000 یکی از معروف ترین و پرفروش ترین تجهیزات گرمایشی در بازار می باشد که با توجه به تولید هوای گرم تمیز برای محیط هایی حساس مانند گلخانه، سالن های نگهداری انواع گیاه و سالن پرورش قارچ بسیار مناسب می باشد. البته شما می توانید از این دستگاه در مرغداری ها و یا حتی در سالن های ورزشی یا کارگاه ها و اماکن صنعتی نیز بکارگیری نمایید.


بررسی 4 لایه امنیتی این محصول

بخاری آتش درون PF 110000 یک دستگاه گرمایشی می باشد که آتش حاصل از مشعل را طی فرایندی به گرمای پاک تبدیل می کند از این رو امنیت آن بحث بسیار مهمی است که ادامه به بررسی آن می پردازیم.

با الگو برداری از محصولات پیشرفته و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا این دستگاه با 4 لایه امنیتی طراحی و تولید شده است تا هیچ خطری کاربر یا مکان مورد نظر را تهدید نکند.

 

۱- فیوز کم آمپر

اولین لایه امنیتی که مورد بررسی قرار می گیرد فیوز کم آمپر موجود در تابلو برق این محصول است. فیوز کم آمپر به شکلی طراحی شده که در برابر نوسانات برق و ولتاژ غیر استاندارد به سرعت واکنش دهد. در واقع این قطعه در چنین مواقعی برق را از خود عبور نمی دهد و در نهایت باعث قطع شدن برق کل دستگاه می شود تا هیچ مشکلی رخ ندهد.

 

۲- بهره گیری از RTP

دومین لایه ای که در تامین امنیت این دستگاه دخیل می باشد RTP نام دارد. این وسیله در واقع یک ترمینال است که برق را از یک سو دریافت کرده و به سمت دیگر انتقال می دهد. RTP نیز در صورت دریافت هر نوع ولتاژ بالا یا پایین طی فرایندی از کار افتاده و در نتیجه پل ارتباطی کارایی خود را از دست می دهد تا بدین ترتیب برق به دستگاه نرسد.

 

۳- ترموستات کوره

ترموستات قرار داده شده در کوره را می توان به عنوان سومین لایه امنیتی در نظر گرفت. در واقع در صورتی که گاز یا هر دلیل دیگری باعث بالا رفتن میزان آتش و در نهایت افزایش بیش از حد دما در کوره شود، زمینه لازم برای ایجاد حوادث خطرساز به وجود می آید. ترموستات کوره قرار داده شده در هیتر حرارتی PF 110000 به شکلی تنظیم شده که اگر دما به از یک بازه تعیین شده ای بالا برود، ترموستات فوراً دستور خاموش باش را برای هیتر صادر کند تا بدین ترتیب برق دستگاه قطع شود.

 

۴- سوپاپ اطمینان

سوپاپ اطمینان را می توان به عنوان مهم ترین لایه امنیتی هیتر در نظر گرفت. اگر دما در داخل هیتذ تا حد زیادی بالا برود و 3 لایه اول به هر دلیل وارد عمل نشوند، سوپاپ اطمینان در راس امور قرار گرفته و امنیت را تامین می کند. سوپاپ اطمینان بر اساس استاندارد های جهانی به این صورت عمل می کند که با افزایش گاز یا حرارت با توجه به حالت فنری مانند که دارد به سمت بیرون کشیده شود تا در نهایت گاز و گرمی اضافی را تخلیه کند.


دارا تابلو برق در طرح ریتال

تابلو برق را می توان به عنوان مرکز فرماندهی این دستگاه در نظر گرفت که وظیفه دارد تا تمامی امکان تنظیم المان های مختلف مانند کارکرد کوره و میزان حرارت را برای کاربر به ارمغان بیاورد. اهمیت این موضوع باعث شده تا تابلو برق در یک قالب از جنس استیل نسوز قرار داده شود. شایان ذکر است که این قالب از علاوه بر نسوز بودن توسط رنگ کوره ای پوشش داده شده که امکان زنگ زدگی و ایجاد خط و خش را به صفر می رساند. هیتر حرارتی PF 110000 مجهز به تابلو برق طرح ریتال آلمان است که متشکل از بخش های مختلف به شرح زیر است :


بررسی نوع جوشکاری

همانطور که قبلاً اشاره شد هیتر و دیگر تجهیزات گرمایشی بیشتر در مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که مرطوب است و به همین دلیل کوچک ترین عاملی در کیفیت بدنه یا جوشکاری و یا هر قطعه دیگری می تواند زمینه لازم را برای زنگ زدگی و پوسیدگی ایجاد کند.

پیرو این امر علاوه بر جنس بدنه ، جوشکاری این دستگاه نیز با اتکا بر تکنولوژی روز دنیا و با دقت بسیار بالا صورت گرفته است، به طوری که تمامی اتصالات و بخش های مختلف با استفاده از جوش میگ مگ جوشکاری شده اند. این نوع جوشکاری در حضور گاز هایی چون Co2 و آرگون انجام می شود که در این حالت هیچ اکسیژنی در مکان مورد نظر حضور ندارد و در نتیجه امکان زنگ زدگی صفر است.


بدنه و ایزولاسیون

بدنه دستگاه هیتر حرارتی PF 110000 از ورقهای گالوانیزه می باشد که در دمای حدود 200 درجه توسط رنگ کوره ای به صورت کامل پوشش داده شده است. باید توجه داشت که گالوانیزه در برابر آب و رطوبت نفوذ ناپذیر می باشد و در عین حال رنگ کوره ای کشیده شده بر روی آن بدنه را از گزند خط و خش و پوسیدگی حفظ می کند. این امر باعث شده تا شما بتوانید از این دستگاه هر مکانی بدون هیچ محدودیت استفاده نمایید.

علاوه بر موارد ذکر شده برای بالا بردن راندمان دستگاه و مصرف بهینه آن شرکت تولید کننده می تواند دستگاه را به صورت دو جداره طراحی نماید که در این حالت ما بین جدار ها پشم سنگ قرار می گیرد تا نهایت ایزولاسیون را اعمال کند و از اتلاف گرما یا انرژی جلوگیری نماید.


دارای فن 7 پر از نوع ایلیکا

یکی از ویژگی هایی که باعث شده تا هیتر حرارتی PF 110000 در مقایسه با نمونه های دیگر متمایز باشد بهره گیری از فن 7 پر ایلیکا در آن است. فن نام برده دارای استاندارد CE اروپا بوده و در رتبه باکیفیت ترین برند های فن قرار دارد. شایان ذکر است که فن 7 پر از جنس فلز ضد زنگ می باشد که در برابر آب یا رطوبت به هیچ عنوان دچار واکنش یا تغییر نمی شود.


گارانتی و خدمات پس از فروش

هیتر حرارتی PF 110000 دارای 24 ماه ضمانت خرید طلایی مشمول بر تمامی قطعات بوده و به همراه 10 سال خدمات پس از فروش به کاربر ارائه می شود. از این رو تا 24 ماه هرگونه خللی که در این دستگاه وارد شود شرکت به صورت رایگان به تعمیر یا عیب یابی آن خواهد پرداخت. با توجه به خدمات پس از فروش، شرکت تا 1 دهه قطعات هیتر نام برده را از چرخه تولید و واردات خود خارج نکند تا در صورت نیاز کاربر بتواند قطعه مورد نیاز را خریداری کرده و یا با پرداخت وجه دستگاه را برای تعمیر به بخش خدمات ارسال نماید.