تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

خامه گیر ۸۰ لیتری

دستگاه خامه گیر ۸۰ لیتری

خصوصیات کلی :

  • ساختار حرفه ای

  • بالاترین راندمان خامه گیری

  • کیفیت ساخت بالا

قیمت : تماس بگیرید!

تولیدکننده : گروه صنعتی ای آی جی کالا

امکان خرید آنلاین و و واریز بصورت کارت به کارت

تلفن های مشاوره و خرید : ۶۶۹۱۶۲۱۶-۰۲۱

موجود در انبار - ارسال در اولین روز کاری

خرید محصول

توضیحات کلی محصول

خامه گیر ۸۰ لیتری به عنوان یک محصول خانگی طراحی و تولید شده است که می توان با استفاده از آن شیر پرچرب را به خامه تبدیل کرد. در مونتاژ و تولید این دستگاه تمامی باید ها و استاندارد ها بهداشتی در نظر گرفته شده تا در نهایت محصول لبنی به دست آمده از این دستگاه عاری از هر گونه آلودگی، بو، رنگ و طعم نامناسب باشد.

بررسی جزء به جزء محصول

تنظیم میزان چربی گیری از شیر

یکی از مهم ترین مواردی که این محصول را برای خامه گیری به گزینه مناسب تبدیل کرده امکان تنظیم میزان چربی گیری از شیر است. این امر باعث شده تا کاربر بتواند در واقع میزان چربی هر دو محصول تولید شده یعنی خامه و شیر را تعیین کند چرا که اگر خامه را به صورت پرچرب برداشت شود محصول دو یعنی شیر به صورت کم چرب خواهد بود. این در حالیست که اگر خامه چربی پایینی داشته باشد شیر حاصل شده پرچرب تر خواهد بود.

خامه گیری در یک حالت استاندارد

خامه، شیر  سرشیر به دست آمده از دستگاه خامه گیر 80 لیتری بدون بو، رنگ و خالی از هر گونه آلودگی می باشد. از این رو کاربر می تواند آنها را به عنوان محصول لبنیاتی به بازار ارائه دهد.

کاربری آسان بدون نیاز به نصاب

این دستگاه بدون نیاز به حضور نصاب و به راحتی راه اندازی می شود. شما عزیزان می توانید هر آنچه درباره خامه گیری و کارکرد دستگاه لازم است را در دفترچه راهنمای این محصول مطالعه کنید.

دارای موتور مسی

موتور به عنوان مهم ترین قطعه در ماشین آلات به شمار می رود؛ از این رو شرکت تولید کننده از موتور مسی در این دستگاه  بهره گیری کرده است که از قدرت بالایی برخوردار بوده و با توجه نوع ساختار و مقاومت بالا دچار سوختگی یا نیم سوز شدن نمی شود. شایان ذکر است که برای این موتور جایگاه ویژه ای تعبیه شده تا کاربر بعد از هر بار استفاده از خامه گیر بتواند بدون نگرانی از وارد شدن آسیب به موتور اقدام به شست و شوی دستگاه نماید.

گارانتی و خدمات پس از فروش

دستگاه خامه گیر 60 لیتری برقی به همراه 12 ماه ضمانت خرید و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می شود. از این رو کاربر می تواند بدون نگرانی از خراب شدن یا هر مشکل دیگر اقدام به استفاده از دستگاه جهت تولید انواع محصولات لبنیاتی نماید.