تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

خامه گیر ۶۰ لیتری

دستگاه خامه گیر ۶۰ لیتری

خصوصیات کلی :

  • ساختار حرفه ای

  • بالاترین راندمان خامه گیری

  • کیفیت ساخت بالا

قیمت : تماس بگیرید!

تولیدکننده : گروه صنعتی ای آی جی کالا

امکان خرید آنلاین و و واریز بصورت کارت به کارت

تلفن های مشاوره و خرید : ۶۶۹۱۶۲۱۶-۰۲۱

موجود در انبار - ارسال در اولین روز کاری

خرید محصول

توضیحات کلی محصول

دستگاه خامه گیر برقی 60 لیتری یک از انواع تجهیزات لبنیاتی عرضه شده به بازار می باشد که برای تبدیل شیر به خامه مورد استفاده قرار میگیرد. از این محصول با توجه به اندازه مناسب، قطعات بادوام و کاربرد بالایی که دارد در محیط های روستایی، کارگاه ای تولید خامه، لبنیاتی ها و حتی خانه نیز بهره گیری می شود. در ادامه تمامی ویژگی های این محصول مورد بررسی قرار داده می شود، با ما همراه باشید.

بررسی جزء به جزء محصول

چربی گیری از شیر

این دستگاه می تواند به راحتی از شیر ریخته شده در مخزن ان چربی گیری نماید. محصول نام برده به شکلی طراحی شده که بدون هیچ محدودیتی شیر را در دو حالت خام و یا پخته شده به خامه تبدیل می کند.

کارکرد دورانی

در رابطه با نحوه تولید خامه ذکر این نکته الزامیست که این خامه گیر برقی 60 لیتری محتوای داخل مخزن خود را به طور یکنواخت چرخش و دوران می دهد، از این رو شرکت تولید کننده از موتور قدرتمندی برای راحت تر کردن فرایند چرخش بهره گیری کرده است.

قابلیت تولید شیر کم چرب و سرشیر

شما عزیزان می توانید به راحتی با استفاده از خامه گیر 60 لیتری دست به تولید شیر کم چرب بزنید. در واقع اگر حتی از شیر پرچرب بهره گیری کنید، این محصول به راحتی طی فرایندی در کوتاه ترین مدت شیر کم چرب به عنوان محصول دوم تولید خواهد کرد. علاوه بر این شما بعد از اتمام چربی گیری می توانید ابتدا سرشیر تولید شده را جمع آوری کنید سپس خامه و شیر کم چرب را برداشت نمایید.

کیفیت ساخت

شرکت تولید کننده با در نظر گرفتن تمامی باید های لازم اعم از رعایت نهایت بهداشت و بهره گیری از مواد اولیه درجه یک و تجهیزات پیشرفته این محصول را طراحی و تولید کرده است. از این رو شما می توانید بدون هیچ نگرانی از آن برای تولید خامه و شیر کم چرب بهره گیری کنید.

گارانتی و خدمات پس از فروش

دستگاه خامه گیر 60 لیتری برقی به همراه 12 ماه ضمانت خرید و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می شود. از این رو کاربر می تواند بدون نگرانی از خراب شدن یا هر مشکل دیگر اقدام به استفاده از دستگاه جهت تولید انواع محصولات لبنیاتی نماید.