تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

خامه گیر ۴۰۰ لیتری

دستگاه خامه گیر ۴۰۰ لیتری

خصوصیات کلی :

  • ساختار حرفه ای

  • بالاترین راندمان خامه گیری

  • کیفیت ساخت بالا

قیمت : تماس بگیرید!

تولیدکننده : گروه صنعتی ای آی جی کالا

امکان خرید آنلاین و و واریز بصورت کارت به کارت

تلفن های مشاوره و خرید : ۶۶۹۱۶۲۱۶-۰۲۱

موجود در انبار - ارسال در اولین روز کاری

خرید محصول

توضیحات کلی محصول

خامه گیر ۴۰۰ لیتری گروه صنعتی eigkala محصولی بسیار با کیفیت ساخت متخصصین این کارخانه می باشد. خامه گیر 400 لیتری ای آی جی کالا حالت صنعتی داشته و برای تولید خامه و شیر کم چرب مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول با دارا بودن انواع استانداردهای ایران و جهان یکی از خامه سازهای حرفه ای ساخت ایران به شمار میرود. گروه صنعتی eigkala با بررسی انواع خامه گیرهای صنعتی ایرانی و خارجی به ساخت این محصول اقدام کرده و به همین علت میتوان گفت این دستگاه نمونه کامل خامه گیر موجود در بازار است. خامه گیر 400 لیتری از یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش برخوردار می باشد.

بررسی جزء به جزء محصول

امکان چربی گیری از شیر

در زمان انجام فرایند چربی گیری شما میتوانید با استفاده از قابلیت های موجود در دستگاه میزان چربی خروجی را مدیریت کنید. با توجه به مقادیر موجود بر روی تنظیمات دستگاه میتواند فراورده ای با میزان چربی های مختلف تولید کند.

رعایت استانداردهای بهداشتی

یکی از مهمترین موارد تولید محصولات دامی استانداردهای لازم محصولات تولیدی است. خامه گیر 400 لیتری eigkala با بهترین قطعات موجود در بازار ساخته شده و موتور آن توانایی کارکرد تا چندین ساعت بدون وقفه را دارد. همچنین به دلیل ساختار استاندارد این محصول با کمترین میزان نویز و صدا کار میکند. خامه تولید شده نیز بعلت حجم بالا و سالم بودن از قابلیت فروش در انواع فروشگاه های لبنیاتی برخوردار است.

ساختار استیل درجه یک

استیل به کار رفته در ساخت این محصول از نوع استیل درجه یک بوده و امکان شستشوی آسان را فراهم میکند. بدلیل ضد زنگ بودن بدنه و محفظه این محصول تمامی عملیات تولید خامه بهداشتی در آن با استانداردهای توصیه شده توسط وزارت بهداشت انجام می پذیرد.

گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر

این محصول از یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش معتبر برخوردار می باشد.