تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

خامه گیر ۲۵۰ لیتری

دستگاه خامه گیر ۲۵۰ لیتری

خصوصیات کلی :

  • ساختار حرفه ای

  • بالاترین راندمان خامه گیری

  • کیفیت ساخت بالا

قیمت : تماس بگیرید!

تولیدکننده : گروه صنعتی ای آی جی کالا

امکان خرید آنلاین و و واریز بصورت کارت به کارت

تلفن های مشاوره و خرید : ۶۶۹۱۶۲۱۶-۰۲۱

موجود در انبار - ارسال در اولین روز کاری

خرید محصول

توضیحات کلی محصول

خامه گیر ۲۵۰ لیتری برای تولید محصولات لبنیاتی شیر کم چرب، سرشیر و خامه بهره گیری می شود. شرکت تولید کننده در پروسه طراحی، مونتاز و تولید این دستگاه تمامی باید ها، استاندارد های لازم و موارد بهداشتی را در نظر گرفته است از این رو کاربر می تواند بدون کوچک ترین نگرانی آن در محیط های مختلف بهره گیری نماید. این محصول با برق خانگی کار کرده و در نتیجه در تمامی مکان های دارای برق تکفاز خانگی قابل استفاده است.

بررسی جزء به جزء محصول

استفاده از موتور با کیفیت

یکی از مهمترین قطعات مورد استفاده قرار گرفته در ساخت خامه گیر موتور آن است. موتور خامه گیر در واقع کارکرد صحیح و طولانی مدت دستگاه را تضیمن میکند. در ساخت این محصول به منظور کارایی هرچه بهتر از موتور درجه یک با سیم پیچی مسی استفاده شده است. موتور خامه گیر 250 لیتری با برق 220 ولت کار کرده و انرژی کمی مصرف میکند.

ساختار بدنه استاندارد

بدلیل اهمیت ویژه بهداشت در تولید لوازم و فراورده های لبنی خامه گیر های ساخت این شرکت از استیل خالص و درجه یک ساخته شده اند. خصوصیت استیل باعث میشود تا اولاً محصول در مقابل زنگ زدگی مقاوم بوده و در مقابل ضربه نیز مقاومت خوبی از خود نشان دهد. با توجه به عدم امکان زنگ زدگی در فلز استیل میتوان گفت که این خامه گیر به هیچ وجه برای سلامتی مضر نبوده و بتوان در آن را بعد از هر بار استفاده به سادگی مورد شسشتو قرار داد.

کارکرد با کمترین میزان صدا و لرزش

این محصول بصورتی ساخته شده که به هنگام کارکرد کمترین میزان صدا و لرزش را از خود نشان دهد. این خامه گیر وزن کمی داشته و به راحتی قابل انتقال و جابجایی است.

کارکرد بسیار ساده و اصولی

از این محصول علاوه بر تولید خامه و شیر کم چرب میتوان برای تولید شیر کم چرل نیز استفاده کرد. البته میزان خامه تولید شده به مقدار چربی موجود در شیر نیز بستگی دارد. بدین منظور باید به مخزن دستگاه به اندازه گنجایش آن شیر اضافه کرده و از یک خروجی شر کم چرب و از سمت دیگر خامه برداشت کرد.

گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی

خامه گیر 250 لیتری ساخت گروه صنعتی ایران ماشین دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.