تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

خامه گیر ۱۲۰ لیتری

دستگاه خامه گیر ۱۲۰ لیتری

خصوصیات کلی :

  • ساختار حرفه ای

  • بالاترین راندمان خامه گیری

  • کیفیت ساخت بالا

قیمت : تماس بگیرید!

تولیدکننده : گروه صنعتی ای آی جی کالا

امکان خرید آنلاین و و واریز بصورت کارت به کارت

تلفن های مشاوره و خرید : ۶۶۹۱۶۲۱۶-۰۲۱

موجود در انبار - ارسال در اولین روز کاری

خرید محصول

توضیحات کلی محصول

خامه گیر ۱۲۰ لیتری شیشه ای یکی از چندین تجهیزات لبنیاتی کاربردی عرضه شده به بازار می باشد که از آن در لبنیاتی ها، کارگاه ها تولید محصولات لبنی، فروشگاه ها بزرگ و محیط های روستایی و یا حتی در خانه نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه می تواند شیر پرچرب را به وسیله فرایند چربی گیری به خامه، سرشیر و شیر کم چرب تبدیل نماید.

بررسی جزء به جزء محصول

فرایند چربی گیری

افرادی که از دستگاه خامه گیر استفاده می کنند می توانند شیر با میزان چربی مختلف را به طی فرایندی به صورت کامل چربی گیری کنند. هرچه فرایند چربی گیری با شدت بیشتری انجام شود خامه به دست آمده پرچرب تر خواهد بود. البته باید به این نکته توجه کنید که در این دستگاه تمهیدات لازم در نظر گرفته شده تا کاربر بتواند با توجه به نیاز خود میزان چربی گیری را تنظیم کند.

خامه گیر شیشه ای می تواند فرایند خامه گیری را با اتکا بر تمامی استاندارد های بهداشتی انجام داده و از این رو محصولات نهایی به دست آمده از هر نظر بهداشتی و فاقد هر گونه آلودگی، بو، طعم و یا رنگ می باشد که کاربر می تواند آنها را به فروش برساند.

بررسی بدنه خامه گیر 80 لیتری

در ابتدا قسمت های خروجی این محصول مورد بررسی قرار داده می شود، چرا که از این قسمت بعد از اتمام چربی گیری جهت خارج کردن محصولات به دست آمده بهره گیری می شود. اهمیت این موضوع باعث شده شرکت تولید کننده از استیل ضد زنگ با مقاومت بالا برای ساخت قسمت خروجی استفاده کند.

علاوه بر موارد ذکر شده کل بدنه خامه گیر با توجه به این که با شیر و محصولات لبنی در تماس است باید از تمامی استاندارد های بهداشتی برخوردار باشد تا امکان آلودگی محتوی داخل مخزن به صفر برسد. پیرو همین امر برای ساخت این دستگاه از بدنه استنلس بهره گیری شده که تحت تاثیر رطوبت و مواد مایع به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی نمی شود. علاوه بر این جنس بدنه با توجه به ساختاری که دارد هیچ گونه تاثیر منفی اعم از تغییر در رنگ، بود یا طعم در محصولات لبنی نمی گذارد؛ از این رو کاربر می تواند شیر کم چرب و یا خامه بدست آمده از این دستگاه را بدون هیچ نگرانی در بازار به فروش برساند.

امکان بهره گیری فضا های محدود

از دستگاه خامه گیر 80 لیتری با توجه به اندازه کوچک و ظرفیت مناسبی که دارد، به راحتی می توان در مکان های محدود همچون خانه، اتاق، مکان های روستایی، لبنیاتی ها و … بهره گیری کرد. شایان ذکر است که این دستگاه با کمترین لرزش ممکن و بدون صدا کار می کند و به همین دلیل کاربر می تواند از آن را بدون هیچ محدودیتی راه اندازی کرده و فرایند خامه گیری را به پیش ببرد.

دارای موتور مسی

موتور به عنوان قلب ماشین آلات به شمار می رود. موتور بکار رفته در خامه گیر 80 لیتری از نوع مسی می باشد که با توجه به ساختار استاندارد و قدرت بالا تحت تاثیر فشار و کارکرد مداوم با سوختگی یا اختلال مواجه نمی شود.

گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر

دستگاه خامه گیر 80 لیتری به عنوان یکی از تجهیزات لبنیاتی خانگی  پرفروش به همراه 12 ماه ضمانت خرید و 10 سال خدمات پس از فروش عرضه می شود. یعنی از لحظه خرید دستگاه تا 12 ماه، شرکت متعهد است که در صورت بروز هرگونه مشکل و یا نیاز به تعویض قطعه به صورت رایگان تمامی اقدامات لازم را به انجام برساند.

همچنین 10 سال خدمات پس از فروش به این معناست که شرکت تا بازه زمانی 10 سال قطعات مربوط به این محصول را در چرخه واردات یا تولید خود نگه می دارد تا در صورت نیاز کاربر بتواند در کوتاه ترین مدت ممکن با پرداخت هزینه قطعه خراب شده را خریداری کرده و یا در صورت نیاز دستگاه را برای تعمیر به بخش خدمات شرکت ارسال نماید.