تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

انواع دستگاه جوجه کشی خانگی قابل استفاده در خانه و منزل

در لیست زیر شما سری دستگاه جوجه کشی خانگی ساخت گروه صنعتی اسکندری را مشاهده میکنید. این محصولات طراحی منحصربه فرد داشته و بقول معروف "جمع و جور" می باشند. عموماً مصرف کنندگان این طیف از محصولات قادرند تا نسبت به جوجه کشی از تخم نطفه دار تمامی پرندگان مانند مرغ ، بلدرچین ، بوقلمون ، غاز ، اردک ، طوطی عروس ، کاسکو ، مرغ عشق و... بپردازند. لازم به توضیح است که هر کدام از محصولات دارای خصوصیات منحصر بفرد خود بوده و شما با توجه به سلیقه خود باید یکی از آنها را انتخاب کنید.

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۱

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۱
ظرفیت جوجه کشی
مرغ : ۴۸ عدد
بلدرچین : ۱۲۰ عدد
بوقلمون و غاز : ۱۸ عدد

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۲

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۲
ظرفیت جوجه کشی
مرغ : ۹۶ عدد
بلدرچین : ۲۴۰ عدد
بوقلمون و غاز : ۳۶ عدد

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۵

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۵
ظرفیت جوجه کشی
مرغ : ۱۲ عدد
بلدرچین : ۳۶ عدد
بوقلمون و غاز : ۶ عدد

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۶

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۶
ظرفیت جوجه کشی
مرغ : ۱۲ عدد
بلدرچین : ۳۶ عدد
بوقلمون و غاز : ۶ عدد

دستگاه جوجه کشی ۲۴ تایی آرکام

دستگاه جوجه کشی ۲۴ تایی آرکام
ظرفیت جوجه کشی
مرغ : ۲۴ عدد
بلدرچین : ۶۰ عدد
بوقلمون و غاز : ۱۲ عدد

اطلاعات مختصر و مفید در مورد دستگاه های جوجه کشی خانگی

در صورتی که شما علاقه مند به جوجه کشی از تخم طیور مختلف مانند مرغ ، بلدرچین ، بوقلمون ، غاز ، اردک و غیره هستید میتوانید از دستگاه های جوجه کشی خانگی ایزی باتور ، تنوع یک و دو را انتخاب کنید. ایزی باتور ۱ ظرفیت ۴۸ عددی داشته و ایزی باتور ۲ ظرفیت ۹۶ تایی دارد. این دو محصول دارای سیستم انتخاب پرنده نیز هستند ؛ یعنی خریدار میتواند با انتخاب یک دکمه نسبت به جوجه کشی از پرندگان مختلف اقدام کند. در سری دستگاه جوجه کشی خانگی این قابلیت تنها در ایزی باتورهای ۱ و ۲ وجود دارد.

اگر مایلید که از دستگاه جوجه کشی برای جوجه گیری از تخم نطفه دار پرندگان زینتی استفاده کنید پیشنهاد ما استفاده از ماشین جوجه کشی ایزی باتور ۶ می باشد. این محصول چرخش ۳۶۰ درجه داشته و میتواند تخم پرندگان زینتی و حساس را به جوجه تبدیل کند. قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه تخم نطفه دار دقیقاً از عملکرد مرغ مادر الهام گرفته شده است ؛ چرا که پرنده مادر نیز در هنگام جوجه کشی طبیعی تخم ها را بصورت ۳۶۰ درجه به چرخش در می آورد و به همین علت این محصول بالاترین میزان راندمان ممکن را به ارمغان می آورد. علاوه بر این این محصول به پمپ آب نیز مجهز است. این بدان معناست که برای تامین رطوبت دستگاه نیازی به باز کردن درب دستگاه نیست و محصول بصورت خودکار نسبت به تامین رطوبت داخل محفظه اقدام میکند.

دستگاه جوجه کشی خانگی ارزان

اغلب افرادی که نسبت به جوجه کشی اقدام میکنند همیشه نوع ارزان قیمت ترین آنها را نیز مد نظر قرار میدهند. دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۵ ارزان قیمت ترین نوع محصول جوجه کشی بوده و از آن میتوان برای جوجه کشی از پرندگان غیر حساس استفاده کرد. به یاد داشته باشید که استفاده از این محصول برای جوجه کشی از تخم نطفه دار حساس پیشنهاد نمیشود.