تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

دستگاه جوجه کشی ۱۰۰۸ تایی

« برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک کنید »

دستگاه جوجه کشی ۲۰۱۶ تایی

خصوصیات کلی :

  • رطوبت دهی اتوماتیک به کمک رطوبت ساز
  • مناسب برای جوجه کشی از مرغ ، بلدرچین و ...
  • گردش تخم ها بصورت ۹۰ درجه

قیمت :

تولیدکننده : گروه صنعتی ای آی جی کالا

امکان خرید آنلاین و و واریز بصورت کارت به کارت

تلفن های مشاوره و خرید : ۶۶۹۱۶۲۱۵-۰۲۱

موجود در انبار - ارسال در اولین روز کاری

توضیحات کلی محصول

دستگاه جوجه کشی 2016 تایی از جمله ماشین های صنعتی بزرگ می باشد که برای جوجه کشی از انواع تخم های نطفه دار پرنده های اهلی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه می تواند از 2016 عدد تخم نطفه دار  سایز متوسط در بهترین حالت و بالاترین راندمان به جوجه کشی بپردازد. بهره گیری از قطعات باکیفیت مانند سنسور دقیق SHT، برد پیشرفته JDR 950 ، سیستم رطوبت رسان اتومایز، شانه های همه کاره نسل جدید و ده ها مورد دیگر باعث شده تا راندمان جوجه کشی در این محصول در حدود به 90 درصد برسد.

ظرفیت محصول

ظرفیت دستگاه جوجه کشی ۲۰۱۶ تایی

۲۰۱۶ عدد

تخم مرغ

۴۶۰۵ عدد

تخم بلدرچین

۱۲۰۰ عدد

تخم بوقلمون

۳۰۷۲ عدد

تخم کبک

۱۷۲۸ عدد

تخم اردک

۳۰۷۲ عدد

تخم قرقاول

۱۲۰۰ عدد

تخم غاز

۱۲۰۰ عدد

تخم طاووس

ظرفیت ستر و هچر

۱۶۸۰ عدد

ظرفیت ستر برای مرغ

۳۳۶ عدد

ظرفیت هچر برای مرغ

۴۰ عدد

تعداد سبد برای ستر

۸ عدد

تعداد سبد برای هچر

بررسی جزء به جزء محصول

بررسی دستگاه جوجه کشی ۲۰۱۶ تایی

دستگاه جوجه کشی 2016 تایی محصولی پرظرفیت با راندمان بالا می باشد که مجهز به برد پیشرفته JDR 950 بوده و می تواند از انواع تخم نطفه دار پرنده های اهلی مانند مرغ، بلدرچین، کبک و ... به جوجه کشی بپردازد. این دستگاه در سال 2019 آخرین بار بروزرسانی شد که طی این فرایند جدید ترین قطعات با الهام گیری از نمونه های خارجی بر روی این دستگاه نصب شد.


بررسی سنسورهای دستگاه جوجه کشی ۲۰۱۶ تایی

یکی از مهم ترین مواردی که در تعیین راندمان و کیفیت دستگاه دخیل می باشد نوع سنسور دما و رطوبت بکار رفته در آن است. چرا که سنسور وظیفه دار تا به صورت لحظه به لحظه دما و رطوبت محیطی داخلی را اندازه گیری کرده و به برد کنترلر گزارش دهد در این حالت برد با توجه به انی اطلاعات از بروز هرگونه تغییر ناگهانی در شرایط پایدار کابین داخلی دستگاه جلوگیری می کند. کارخانه تولید کننده برای بالا بردن کیفیت کار در دستگاه جوجه کشی 2016 تایی از سنسور SHT نسل 3 به عنوان حسگر اصلی بهره گیری کرده که به دلیل دقت فوق العاده بالا و عدم نیاز به کالیبراسیون مجدد به عنوان بهترین سنسور دنیا شناخته می شود. شایان ذکر است که سنسور SHT ساخت شرکت Sensirion واقع در کشور سوئیس بوده که به صورت one off یکبار برای همیشه کالیبره می شود که همین امر باعث شده تا از SHT برای کالیبره کردن دیگر سنسورها نیز بهره گیری کنند. همچنین این سنسور تنها در چند صدم ثانیه دما و رطوبت را اندازه گیری می کند و بدین ترتیب شما به صورت لحظه به لحظه از شرایط داخل دستگاه مطلع خواهید بود.

 

سنسور دوم

برای بالا بردن امنیت جوجه کشی، شرکت تولید کننده علاوه بر SHT از یک سنسور یدکی نیز بهره گیری کرده است. این سنسور وظیفه دارد در مواقعی که به هر دلیلی SHT دچار خلل یا مشکل شود به صورت اتوماتیک جایگزین آن گردد تا فرد بتواند بتواند جوجه کشی را بدون مشکل به پایان برساند. البته در صورت از کار افتادن SHT باید در اولین فرصت اقدامات لازم جهت تعمیر و یا تعویض آن انجام شود.

 

سنسور دمایی محیط

سومین سنسوری که در این دستگاه استفاده شده تنها دمای محیط اطراف را اندازه گیری کرده و به برد گزارش می دهد. حضور این سنسور در استیبل و پایدار کردن دما و رطوبت داخلی بسیار حیاتی می باشد. بکارگیری از سنسور محیطی این امکان را ایجاد کرده تا کاربر بتواند از این دستگاه در شهر ها و اقلیم ها سرد و گرم به راحتی استفاده کند.

 

سنسور Co2

چهارمین و آخرین سنسوری که مورد بررسی قرار می گیرد سنسور کربن دی اکسید می باشد. علاوه بر دما و رطوبت مورد دیگری که در بالا بردن راندمان دستگاه تاثیر می گذارد میزان کربن دی اکسید و اکسیژن حین جوجه کشی است. به همین دلیل کارخانه تولید کننده این امکان را به وجود آورده تا بر روی دستگاه جوجه کشی 2016 تایی سنسور چهارم نیز قرار بگیرد. سنسور کربن دی اکسید وظیفه دارد مقدار گاز Co2 داخل دستگاه را اندازه گیری کند.

توجه کنید که این سنسور از قیمت بالایی برخوردار بوده و به همین دلیل تنها در صورت سفارش کاربر بر روی دستگاه نصب می شود.


برد کنترلر

برد کنترلر به عنوان قلب و مغز دستگاه نقش پراهمیتی را در تنظیم، کنترل و ایجاد شرایط لازم جهت تبدیل تخم های نطفه دار به جوجه بر عهده دارد. برد دستگاه جوجه کشی 2016 تایی از نوع JDR 950 می باشد که تمامی المان های دخیل در جوجه کشی مانند دما، رطوبت، چرخش تخم ، تهویه و اکسیژن رسانی را در بهترین حالت ممکن تنظیم و کنترل می کند. برد JDR 950 در عین پیشرفته بودن از کاربری آسانی برخوردار است به طوری که شما بدون نیاز به داشتن مهارت خاص می توانید تنظیمات لازم برای جوجه کشی از انواع تخم های نطفه دار را اعمال کنید.

شایان ذکر است که این برد با اتکا بر تکنولوژی SMD مونتاژ شده و به همین دلیل امکان نویز پذیری در آن صفر می باشد.


موتور جوجه کشی

موتور جوجه کشی وسیله ای است که با کارکرد خود راک ها و شانه های جوجه کشی را به حرکت در می آورد که این پدیده در نهایت به چرخش تخم های نطفه دار منتهی می شود. موتور جوجه کشی بکار رفته در دستگاه جوجه کشی 2016 تایی ساخت کشور مالزی می باشد. چرخ دنده های بکار رفته در این موتورها از جنس فولاد است که در برابر فشار و یا وزن بالایی تخم های نطفه دار دچار تغییر شکل یا شکستگی نمی شود.


شانه جوجه کشی

شانه جوجه کشی در طی چند سال اخیر به طور مکرر توسط شرکت های مختلف بروز رسانی شده و بر کیفیت آن ها افزوده شده است. آخرین نسل از شانه هایی که توسط شرکت آرکام کره ارائه شد شانه جوجه کشی همه کاره نسل جدید می باشد که کارخانه تولید کننده این محصول نیز آن را الگو برداری و تولید کرده و دستگاه های نیمه صنعتی و صنعتی خود مورد استفاده قرار می دهد. در قسمت داخلی شانه همه کاره نسل جدید تعدادی دیوایدر یا همان جدا کننده قرار دارد که کاربر می تواند با استفاده از آنها اندازه شانه را با توجه به سایز تخم تغییر دهد و از هر تخم هر پرنده ای به جوجه کشی بپردازد.


سیستم تامین رطوبت

رطوبت یکی از اساسی ترین فاکتورهای تاثیر گذار در جوجه کشی به شمار می رود. پیرو همین امر در دستگاه جوجه کشی 2016 تایی از رطوبت ساز اتومایزر استفاده شده که جدیدترین نسل از سیستم های تامین کننده رطوبت در جوجه کشی به شمار می رود. در قسمت بیرون دستگاه یم مخزن آب قرار دارد که توسط کاربر پر از آب می شود؛ در ادامه آب به داخل دستگاه انتقال یافته و توسط بخار ساز اتومایز به رطوبت گرم تبدیل می شود. انتشار رطوبت با دمای 37 درجه از وارد شدن هرگونه شوک دمایی به تخم های نطفه دار جلوگیری می کند.


بهره مندی از سیستم ستر هچر همزمان

دستگاه جوجه کشی 2016 تایی دارای قابلیت ستر هچر همزمان می باشد بدین صورت شما می توانید به صورت همزمان تعدادی از تخم های نطفه دار را در شانه ها ستر قرار داده و تعدادی دیگر را در سبد های هچ قرار دهد. در این حالت شما لازم نیست هزینه گزافی را بابت خرید تعدادی زیادی تخم یکجا پرداخت کنید و می توانید در چند مرحله تخم های مورد نظر را خریداری کرده و یا از گله تولید کننده برداشت کنید.

شایان ذکر است که قابلیت ستر هچر همزمان باعث شده تا کاربر بتواند جوجه کشی را به صورت دوره ای انجام دهد، یعنی ابتدا تعدادی تخم را قرار داده و سپس تعدادی دگر را چند روز بعد وارد دستگاه کند. بعد از مدتی تخم های قدیمی برای هچ آماده می شوند و این در حالیست که هنوز داخل دستگاه برخی از تخم های نطفه دار در حال گذراندن دوره ستر می باشند. این حالت دوره ای باعث می شود تا از یک طرف تخم نطفه دار خریداری کرده و در شانه های دستگاه بچیند و از طرف دیگر جوجه هایی که به هچ رسیده اند را برداشت کنید. نوشتن تاریخ روز قرارگیری تخم در شانه ها امری ضروری است چرا که باید دوره ستر و هچر هر دسته از تخم ها مشخص باشد.


ضمانت خرید و خدمات پس از فروش

دستگاه جوجه کشی 2016 تایی محصول باکیفیت و پربازده بوده که دارای 12 ماه ضمانت خرید طلایی مشمول بر تمامی قطعات و 10 سال خدمات فروش می باشد. این امر باعث شده تا کاربر با خیال راحت و بدون نگرانی از بروز مشکل یا اختلال بتواند این محصول را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهد.


چفت های قفل دار

برای بالا بردن امنیت جوجه کشی بر روی درب و بدنه دستگاه دو عدد قفل قرار داده شده که کاربر می تواند بعد از قرار دادن تخم های نطفه دار، درب دستگاه را قفل کند. در این حالت امکان باز شدن درب دستگاه توسط کودک و یا به هر دلیل به صفر می رسد و بدین ترتیب هیچ خللی در دما و رطوبت محیط داخلی وارد نمی شود و شما می توانید یک جوجه کشی با راندمان بالا را تجربه نمایید.


وانتیلاتور هوا

تهویه، خارج کردن کربن دی اکسید و تامین اکسیژن یکی دیگر از حیاتی ترین عوامل تاثیر گذار در جوجه کشی است. برای بهبود کیفیت تهویه و دفع هوای مصرف شده، بر روی بدنه این دستگاه دو عدد وانتیلاتور هوا قرار داده شده که کاربر با توجه به شرایط و نوع تخم نطفه ار ان ها را باز کند که در این حالت هوا تازه از یک سمت وارد شده و هوای مصرفی از سوی دیگر خارج می شود. این وانتیلاتورها به شکلی طراحی شده که هیچ محدودیتی را برای کاربر ایجاد نکند به طوری که می توان آنها را در هر اندازه که می خواهد باز کند.


درب با دوام

درب دستگاه با توجه به این که به صورت مکرر باز و بسته می شود باید از دوام و کیفیت کافی برخوردار باشد تا در کوتاه مدت دچار خرابی نشود. چنانچه بین درب و بدنه فاصله ایجاد شود ، گرما و رطوبت تولید شده توسط سیستم رطوبت رسانی و المنت حرارتی از دستگاه خارج شده و تخم های نطفه دار در معرض خطر قرار می گیرند به طوری که با شدت یافتن تغییرات دما و رطوبت ممکن است تمامی تخم ها نطفه دار از بین بروند. برای جلوگیری از این مشکل، شرکت تولید کننده از درب بادوام با نورگیر پلی کربنات برای این محصول استفاده کرده است. این درب در عین دوام بالا دارای وزن پایینی بوده و به همین دلیل به لولا های نگهدارنده خود فشار چندانی وارد نمی کند. بهره گیری از نورگیر پلی کربنات باعث شده تا نور خورشید و هر گونه اشعه های مضر امکان نفوذ به داخل دستگاه را نداشته باشند.


عایق بندی دستگاه

برای جلوگیری از اتلاف انرژی و تثبیت دما و رطوبت، نهایت عایق بندی و ایزولاسیون در دستگاه جوجه کشی 2016 تایی در نظر گرفته شده است. بهره گیری از پیچ های هوابند، رزین بین درب و بدنه، بدنه PVC، پیچ های عایق دار و لاستیک بین شاسی و بدنه باعث شده تا امکان خروج یا ورود هوا به حداقل مقدار ممکن یا تقریباً به صفر برسد.


ذخیره اطلاعات تا 60 روز

یکی از مهم ترین قابلیت هایی که این دستگاه را از بسیار از محصولات موجود در بازار متمایز می کند امکان ثبت حداقل و حداکثر دما تات 60 روز می باشد که این امکان را برای شما فراهم می کند تا بعد از هر بار جوجه کشی تمامی این اطلاعات را در یک فلش بریزید و آن را مورد مطالعه قرار دهید. در این حالت شما می توانید عوامل مختلف را بررسی کرده و علت بازده بالا یا پایین خود در جوجه کشی را بدانید.

همچنین در این دستگاه شما تنها با فشردن یک دکمه می توانید حداقل و حداکثر دما در 24 ساعت گذشته را مشاهده کنید.

مشاهده انواع دستگاه جوجه کشی

۱۴٫۷۵۰٫۰۰۰ تومان