تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

دستگاه جوجه کشی ۱۶ تایی شترمرغی
ماشین جوجه کشی 16 تایی شترمرغی

« برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک کنید »

دستگاه جوجه کشی ۱۶ تایی شترمرغی

خصوصیات کلی :

  • اختصاصی تخم شترمرغ
  • رطوبت گیری خودکار
  • یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش

قیمت :

تولیدکننده : گروه صنعتی ای آی جی کالا

امکان خرید آنلاین و و واریز بصورت کارت به کارت

تلفن های مشاوره و خرید : ۶۶۹۱۶۲۱۵-۰۲۱

موجود در انبار - ارسال در اولین روز کاری

توضیحات کلی محصول

تخم شترمرغ در مقایسه با دیگر تخم نطفه دار پرنده ها از اندازه بزرگ تری برخوردار بوده و مهم تر از همه برای تبدیل شدن به جوجه نیازمند شرایط متفاوتی می باشد. دستگاه جوجه کشی شترمرغی 16 تایی با توجه به تکنولوژی بکار رفته در ساخت آن و با استفاده از سیستم رطوبت گیری ، سنسور های فوق حساس اندازه گیری دما و رطوبت ، سیستم رطوبت رسانی اتومایز ، شانه مخصوص تخم شترمرغ ، بدنه PVC چند لایه ، برد اتوماتیک پیشرفته و موتور قدرتمند چرخاننده راک ها قادر است به طور همزمان 16 عدد تخم نطفه دار شترمرغ را در ایده آل ترین شرایط ممکن و در بالاترین راندمان به جوجه تبدیل کند. دستگاه نامبرده به همراه 12 ماه ضمانت خرید مشمول بر همه قطعات و 10 سال خدمات پس از فروش به کاربر ارائه می گردد.

بررسی جزء به جزء محصول

سنسور اندازه گیری دما و رطوبت

یکی از ویژگی های ممتاز دستگاه جوجه کشی شترمرغی 16 تایی بهره گیری از سنسور SHT جهت اندازه گیری دما و رطوبت می باشد. این سنسور در کشور سوئیس و در شرکت معروف Sensation طراحی و تولید می شود. شایان ذکر است که دقت بالای سنسور SHT در اندازه گیری باعث شده تا از آن در علم پزشکی و تجهیزات نظامی نیز بهره گیری نمایند. سنسور نام برده تنها یک بار برای همیشه در شرکت تولید کننده خود یعنی Sensation کالیبره شده و بر عکس سنسور های استفاده شده در دیگر دستگاه ها از حالت کالیبره خارج نمی شود.


سنسور دوم

برای بالا بردن امنیت کار و به حداقل رساندن امکان خطا، در دستگاه جوجه کشی شترمرغی 16 تایی از سنسور دوم نیز بهره گیری شده است. در واقع هر چند امکان خطای سنسور اول امری دور از انتظار است ولی با این حال سنسور دوم با قابلیت اندازه گیری دما و رطوبت در صورت اختلال در کارکرد SHT وارد عمل شده و شرایط دمایی و رطوبتی داخل دستگاه را در حالت پایدار نگه می دارد.


سنسور محیطی

از دستگاه جوجه کشی شترمرغی در شهر ها و مکان هی مختلف با دمای متفاوت بهره گیری می شود و به همین دلیل در قسمت بیرونی دستگاه یک سنسور محیطی قرار داده شده است. این سنسور وظیفه دارد تا دمای محیط بیرون دستگاه را به صورت لحظه به لحظه اندازه گیری کرده و به برد گزارش دهد؛ در این حالت برد تمامی تمهیدات لازم برای هماهنگ کردن دمای داخلی و بیرون دستگاه را در نظر گرفته و در نتیجه در صورت تغییر مکان دستگاه و یا در صورت بهره گیری از دستگاه در اقلیم های سرد و گرم هیچ اختلالی در دمای کابین داخلی به وجود نمی آید و شما یک جوجه کشی با راندمان بالا را تجربه می کنید.


سنسور کربن دی اکسید

بعد از اتمام دوره ستر و با واردن شدن به دوره هچر، جوجه های داخل تخم نیاز مبرمی به اکسیژن پیدا می کنند و به همین دلیل باید به میزان کافی اکسیژن برای آنها تامین شود. مهندسین طراح دستگاه جوجه کشی شترمرغی 16 تایی این امکان را ایجاد کرده اند که در صورت سفارش کاربر، شرکت بتواند سنسور دیگری تحت عنوان عنوان سنسور Co2 برای اندازه گیری میزان اکسیژن و کربن دی اکسید در دستگاه قرار دهد. لازم به ذکر است که سنسور نامبرده از قیمت بالایی (100 دلار) برخوردار بوده و تنها در صورت سفارش کاربر، در داخل دستگاه قرار داده می شود.


شانه های مخصوص شترمرغی

تخم نطفه دار شترمرغ در مقایسه با سایر پرنده ها از اندازه بزرگتری برخوردار بوده و به همین دلیل نیازمند شانه های مخصوص برای جوجه کشی می باشد. شانه های جوجه کشی شترمرغی بهره گیری شده در این دستگاه دارای دوام بالای در برابر وزن سنگین تخم ها بوده و قابل شست و شو می باشند. این شانه بر پایه اندازه استاندارد تخم های بزرگ شترمرغ طراحی  قالب بندی شده اند و به همین دلیل شما می توانید به راحتی و بدون نگرانی از آسیب و یا سقوط، تخم ها را در شانه قرار دهید.

شایان ذکر است که دستگاه جوجه کشی شترمرغی 16 تایی دارای 4 طبقه بوده و شانه های قرار داده شده در هر طبقه می تواند 4 عدد تخم نطفه دار را در خود جای دهد.


راک های آلومینیومی

راک ها وسیله ای هستند که شانه های به آن وصل شده و از طرف دیگر موتور چرخاننده با کارکرد خود آن ها را به حرکت در می آورد. در واقع حرکت راک ها باعث حرکت شانه ها و در نهایت چرخش تخم ها می شود. در دستگاه جوجه کشی 16 تایی شترمرغی از راک های آلومینیومی بکارگیری شده که در طولانی مدت تحت تاثیر خوردگی و استهلاک قرار نمی گیرد. این راک های با توجه به ساختار ویژه ای که دارند به راحتی وزن بالای تخم های شترمرغ را تحمل کرده و دچار خمیدگی و یا اختلال نمی شوند.


بدنه PVC

بدنه دستگاه جوجه کشی شترمرغی از جنس PVC چند لایه بوده که در برابر ضربه یا برخورد از دوام و مقاومت بالایی برخوردار است. این بدنه از دو لایه رویه و یک لایه پفکی تشکیل شده و به همین دلیل یک عایق فوق العاده قوی در برابر دما و رطوبت می باشد. وزن پایین PVC این امکان را برای کاربر ایجاد می کند تا بتوند به راحتی دستگاه را جا به جا کند.


سیستم رطوبت گیری

در جوجه کشی از شترمرغ بر خلاف دیگر پرنده ها باید از میزان رطوبت کابین داخلی دستگاه کاسته شود تا در نهایت تخم شترمرغ در دوره هچ حدود 15 درصد از وزن خود را از دست داده باشد. به همین منظور تنها در دستگاه جوجه کشی شترمرغی از سیستم رطوبت گیری استفاده شده است تا در دوره ستر رطوبت محیط داخلی را گرفته و به بیرون منتقل کند.


موتور چرخاننده تخم

برای سالم ماندن نطفه داخل تخم در جوجه کشی باید تخم ها در دوره ستر چرخیده شوند. بعد از اتمام دوره ستر و با ورود به دوره هچر باید چرخش تخم های متوقف گردد. وزن بالای تخم های شترمرغ سبب شده تا در دستگاه جوجه کشی شترمرغی 16 تایی از موتور 80KTYZ به دلیل توان و قدرت بالا برای حرکت راک ها و نهایتاً چرخش تخم های بکارگیری شود. این موتور در کنار قدرت بالا به دلیل داشتن چرخ دنده های فولاد به هیچ عنوان در برابر وزن سنگین تخم های نطفه دار دچار شکستگی و خرابی نمی شود.


برد هوشمند JDR950

برد به عنوان مغز و مرکز فرماندهی دستگاه جوجه کشی شناخته می شود چرا که تمامی دستورات و هماهنگی های لازم اعم از تنظیم دما، رطوبت، چرخش تخم ها و … توسط برد صوت می گیرد. مونتاژ برد JDR950 بکار رفته در این دستگاه به صورت SMD صورت گرفته که به همین دلیل به هنگام جوجه کشی تحت تاثیر نویز سایر دستگاه های الکتریکی قرار نمی گیرد. همچنین در این برد از فیوز های حساسی جهت محافظت در برابر ولتاژهای غیر استاندارد بهره گیری شده تا خللی در کارکرد دستگاه رخ ندهد.


یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش

دستگاه جوجه کشی 16 تایی شترمرغی دارای 12 ماه ضمانت خرید طلایی مشمول بر تمامی قطعات و سیستم های بوده و از 10 سال خدمات پس از فروش برخوردار است. از این رو کاربر می تواند به راحتی این محصول را سفارش داده و در مکان های مختلف برای جوجه کشی از تخم نطفه دار شترمرغ مورد استفاده قرار دهد.

دیگر ویژگی های دستگاه

مشاهده انواع دستگاه جوجه کشی

۱۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان