تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۱
دستگاه جوجه کشی ۴۸ تایی
دستگاه جوچه کشی ۴۸ تایی ایزی باتور ۱
راک ایزی باتور ۱
ماشین جوجه کشی ایزی باتور 1

« برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک کنید »

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۱

قیمت : ۱٫۶۳۰٫۰۰۰ تومان

تولیدکننده : گروه صنعتی ای آی جی کالا

امکان خرید آنلاین و و واریز بصورت کارت به کارت

تلفن های مشاوره و خرید : ۶۶۹۱۶۲۱۶-۰۲۱

موجود در انبار - ارسال در اولین روز کاری

توضیحات کلی محصول

دستگاه جوجه کشی ۴۸ تایی ایزی باتور ۱ به عنوان یک محصول خانگی برای جوجه کشی از انواع تخم های نطفه دار پرنده های اهلی مانند مرغ، بلدرچین، کبک، اردک و… استفاده می شود. این دستگاه با بهره گیری از سیستم های پیشرفته مانند سیستم انتخاب پرنده، سیستم جوجه کشی پبشرفته و قطعات درجه یک مانند سنسور دما و رطوبت SHT، فن دائم الکار، شانه های شاخکی، موتور قدرتمند و… مونتاز و ساخته شده است، که می تواند تمامی شرایط لازم برای تبدیل تخم نطفه دار به جوجه را ایجاد کند. این محصول با توجه به اندازه کوچک و ظرفیت مناسب در محیط هایی مانند خانه، اتاق، پارکینگ و یا مکان های روستایی قابل استفاده است.

بررسی جزء به جزء محصول

سیستم انتخاب پرنده برای کاربران آماتور

از ویژگی های بازر دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 1 می توان به سیستم انتخاب پرنده آن اشاره کرد که برای کاربران آماتور و افرادی که هیچ تجربه ای در زمینه استفاده از دستگاه جوجه کشی ندارند طراحی شده است.

سیستم انتخاب پرنده یا تمام اتوماتیک این امکان را برای کاربر ایجاد می کند که بدون داشتن علم و یا دانش جوجه کشی بتواند از انواع تخم های نطفه دار پرنده های اهلی به جوجه کشی بپردازد. در واقع با اتکا بر این سیستم، تنها کافیست که کاربر تخم های نطفه دار پرنده مورد نظر خود را در شانه ها چیده و در دستگاه قرار دهد و سپس نوع پرنده را از میان انواع پرنده های موجود بر روی برد دستگاه انتخاب نماید.

در این حالت دستگاه با توجه به اطلاعات و داده هایی که قبلاً توسط مهندسین شرکت بر روی برد ذخیره شده تمامی شرایط لازم برای تبدیل تخم به جوجه اعم از دما، رطوبت، چرخش تخم، تهویه و تامین اکسیژن را به صورت اتوماتیک تنظیم و تامین می نماید.

البته سیستم انتخاب پرنده محدودیت هایی نیز دارد چرا که با استفاده از آن تنها می توان از پرنده های موجود بر روی برد به جوجه کشی پرداخت. برای جوجه کشی از برخی پرنده اهلی خاص و یا نژاد های کمیاب که بر روی برد کنترلر قرار داده نشده می توانید از سیستم جوجه کشی پبشرفته بهره گیری کنید که در ادامه با آن آشنا می شوید.

سیستم انتخاب پرنده ایزی باتور ۱

خصوصیات کلی :

  • رطوبت دهی اتوماتیک به کمک ظرف آب

  • مناسب برای جوجه کشی از مرغ ، بلدرچین و ...

  • گردش تخم ها بصورت ۹۰ درجه


سیستم جوجه کشی پبشرفته

در دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 1 علاوه بر سیستم انتخاب پرنده، کاربران پبشرفته و با تجربه می توانند از سیستم جوجه کشی پبشرفته بهره گیری کنند. در این حالت بدون هیچ محدودیتی می توان از انواع پرنده های اهلی و نژاد های خاص به جوجه کشی پرداخت. در واقع جوجه کشی از هر پرنده ای تحت تاثیر عوامل مهمی چون دما، رطوبت، چرخش تخم و تامین اکسیژن انجام می شود؛ که با استفاده از سیستم جوجه کشی پبشرفته این امکان برای کاربر ایجاد شده تا بتواند با توجه به نوع تخم نطفه دار تمامی المان های نام برده را به صورت دستی تنظیم و کنترل کند.

سیستم جوجه کشی ایزی باتور ۱

مونتاژ دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 1

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور یک با توجه به اندازه نسبتاً کوچک و ظرفیت 48 عدد تخم نطفه دار متوسط به عنوان محصول خانگی مورد استفاده قرار می گیرد؛ از این رو در بحث مونتاز تمامی اقدامات برای جلوگیری از نویز پذیری دستگاه توسط انواع تجهیزات الکتریکی در نظر گرفته شده است. تک به تک قطعات به شکل مونتاز SMD بر روی برد قرار می گیرند که در این حالت امکان نویز پذیری به صفر می رسد.

بهره گیری از سیستم مونتاژ SMD باعث شده تا فرایند عیب یابی و تعمیر در صورت خراب شدن قطعه ای و یا بروز هرگونه مشکلی به راحتی در سریع ترین زمان ممکن و انجام شود.

مونتاژ ایزی باتور ۱

استفاده از بدنه ABS

بدنه دستگاه را می توان به عنوان یکی از اصلی ترین فاکتور های تعیین کیفیت و عمر مفید محصول در نظر گرفت. بدنه بکار رفته در دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 1 یک از جنس ABS می باشد که در ادامه به صورت کامل مورد بررسی قرار میگیرد.

ABS نوعی پلاستیک بسیار فشرده و مقاوم می باشد که از 3 مونومر بوتادین، استایرن و اکریلونیتریل تشکیل یافته و که برای ایزوله سازی و افزایش میزان عایق بندی، در قسمت داخلی آن پلاستوفوم یا همان آکاسیف قرار داده می شود.

جالب است بدانید که حضور 3 مونومر نام برده در بدنه ABS در کنار ایجاد یک عایق بسیار قوی در برابر دما و رطوبت، باعث ایجاد یک حالت الاستیک (انعطاف پذیری) نیز شده که از شکستن یا آسیب دیدن بدنه تحت تاثیر برخورد یا ضربه جلوگیری می کند.

بدنه ایزی باتور ۱

دارای 3 نوع شانه جوجه کشی

اساساً شانه ها به عنوان جایگاهی برای قرار دادن تخم های نطفه دار در نظر گرفته می شود. شانه های شاخکی که به همراه دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 1 برای کاربران ارسال می شود این امکان را ایجاد می کند که کاربر بتواند انواع تخم های نطفه دار در هر اندازه ای که باشد را در شانه ها قرار داده و به جوجه کشی از آنها بپردازد.

شانه های شاخکی با استفاده از پلاستیک درجه یک و بهداشتی تولید می شود که تحت تاثیر وزن تخم ها و در دمای بالا به هیچ عنوان تغییر شکل نمی دهد. علاوه بر این برخی از شانه های تولید شده توسط شرکت ها سودجو با بالا رفتن دما انواع گاز های سمی از خود منتشر می کنند چرا که پلاستیک بکار رفته در انها کم کیفیت بوده و غیر استاندارد می باشد. این درحالیست که شانه های شاخکی ارسال شده به همراه دستگاه ایزی باتور یک تحت تاثیر دمای بسیار بالا و به صورت تزریقی تولید می شود که در دمای بالا به هیچ عنوان گاز سمی از خود تولید نمی کند.

برای رفاه حال کاربر 3 شانه شاخکی در اندازه های کوچک، متوسط و بزرگ به صورت رایگان در کنار خود محصول به خریدار ارسال می گردد که می توان هر نوع تخم نطفه دار را در آن ها قرار داد.

شانه های ایزی باتور ۱

استفاده از موتور قدرتمند برای چرخش راک ها

یکی از اساسی ترین مشکلاتی که دامن گیر بیشتر دستگاه های خانگی می باشد، درصد بالای خرابی موتور ها در طی مدت زمان نه چندان طولانی است. متاسفانه بیشتر شرکت ها برای بالا بردن سود و کاهش هزینه های جاری از موتور های چینی برای چرخش راک ها استفاده می کنند که آن هم به دلیل کیفیت پایین بعد از مدتی خراب می شود. این در حالیست که موتور بکار رفته در دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 1 از نوع 50ktyz می باشد که در کشور مالزی با رعایت تمامی استانداردها ساخته می شود. توجه کنید که در این موتور از تعداد گیربکس های بیشتری استفاده شده و مهم تر از همه، این گیربکس ها از جنس فولاد آبدیده می باشند که تحت تاثیر فشار به هیچ عنوان دچار خرابی و یا شکستگی نمی شوند.

موتور نامبرده می تواند راک های دستگاه و در نهایت شانه ها را به صورت 90 درجه یعنی 45 درجه به سمت چپ و 45 درجه به سمت راست به شکل کاملاً آهسته به چرخش در می آورد که در این حالت نطفه در داخل تخم به دیواره نمی چسبد و نهایتاً درصد تبدیل تخم به جوجه به هیچ عنوان کاهش پیدا نمی کند.

موتور ایزی باتور ۱

سنسور دما و رطوبت

فرایند جوجه کشی اساساً  تحت تاثیر دو عامل دما و رطوبت انجام می شود، به طوری که اگر تنها یکی از این دو مورد با خلل مواجه شده و با به درستی تامین نشود بازده جوجه کشی کاهش شدیدی پیدا کرده و در بدترین حالت ممکن جنین داخل تخم ها از دست می روند.

برای جلوگیری از این مشکل در دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 1 از سنسور فوق حساس SHT بهره گیری شده است که در دما و رطوبت را در کمتر از چند ثانیه اندازه گیری کرده و به برد گزارش می دهد. در این حالت برد با توجه به تنظیمات تعریف شده توسط کاربر تمامی اقدامات لازم برای کنترل دما و رطوبت را در نظر گرفته و از افزایش یا کاهش آنها جلوگیری می کند. همچنین در نمایشگر برد نیز تمامی تغییرات دما یا رطوبت را به صورت لحظه ای نمایش داده می شود از این رو کاربر می تواند در صورت نیاز تغییرات لازم را اعمال نماید.

شایان ذکر است که سنسور SHT محصول تولید شده توسط شرکت سوئیسی SENSIRION می باشد که به دلیل دقت فوق العاده بالا و قابلیت اندازه گیری در مدت بسیار کوتاه به عنوان برترین سنسور دما و رطوبت در دنیا شناخته می شود. علاوه بر موارد ذکر شده، این سنسور تنها یک بار در شرکت سازنده خود یعنی SENSIRION کالیبره شده و دیگر تحت هیچ شرایطی از کالیبره خارج نمی گردد.

سنسور ایزی باتور ۱

فن های دائم کار

فن های بکار رفته در دستگاه جوجه کشی وظیفه دارند تا دما تولید شده توسط سیستم حرارتی، رطوبت تولید شده توسط سیستم رطوبت رسانی و همچنین اکسیژن وارد شده به محیط داخلی را به صورت یکنواخت در به چرخش در بیاورد تا در نتیجه تخم ها در یک شرایط ثابت دوران ستر و هچر را پشت سر بگذارند. علاوه بر این فن های با کارکرد خود کیفیت تهویه هوا را نیز به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. متاسفانه بیشتر فن های بکار رفته در انواع دستگاه ها به دلیل فشار بالایی که متحمل می شوند دچار اختلال شده و میسوزند؛ اگر این حادثه به هنگام جوجه کشی رخ دهد ممکن است تمامی تخم ها از دست بروند و کاربر متحمل زیان مالی بالایی شود.

در دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 1 از فن های دائم کار استفاده شده که با اتکا بر تکنولوژی کارکرد در خلاء به هیچ عنوان تحت فشار قرار نمی گیرد و به همین دلیل بر اساس آمار امکان سوختگی در آنها تا 90 درصد کاهش یافته است.

فن های ایزی باتور ۱

گارانتی و خدمات پس از فروش

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 1 به همراه 12 ماه ضمانت خرید بی قید و شرط و 10 سال خدمات شتری به کاربر ارائه می گردد. یعنی از لحظه خرید تا 12 ماه اگر دستگاه با خرابی قطعه یا هر مشکل دیگری مواجه شود، شرکت ارائه دهنده به صورت رایگان اقدام به عیب یابی و تعمیر آن می نماید. همچنین شرکت عرضه کننده تا 10 سال متعهد است که تمامی قطعات مربوط به این محصول  را از چرخه تولید یا واردات خود خارج نکند، از اینرو کاربر در صورت نیاز می تواند با پرداخت هزینه، قطعه مورد نیاز را در کوتاه ترین مدت زمان خریداری کرده و یا در صورت نیاز دستگاه را تعمیر نماید.

گارانتی ایزی باتور ۱