تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

دستگاه جوجه کشی درنا 2

« برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک کنید »

دستگاه جوجه کشی درنا ۳

قیمت : تماس بگیرید!

تولیدکننده : گروه صنعتی ای آی جی کالا

امکان خرید آنلاین و و واریز بصورت کارت به کارت

تلفن های مشاوره و خرید : ۶۶۹۱۶۲۱۶-۰۲۱

موجود در انبار - ارسال در اولین روز کاری

خرید محصول

توضیحات کلی محصول

دستگاه جوجه کشی درنا 3 از جمله محصولات جدید و پیشرفته عرضه شده به بازار می باشد که در سال 2019 طراحی و تولید شد. این دستگاه دارای 4 ظرفیت مختلف بوده که کاربر می تواند با توجه به نیاز و بودجه خود بهترین گزینه را از بین آنها انتخاب کند. این دستگاه مجهز به برد JDR 970، سنسور حساس سوئیسی، سنسور دوم، شاسی های آلومینیومی، شانه های همه کاره نسل جدید، رطوبت رسانی با ارتعاشات الکتریکی و ... می باشد که نهایت کیفیت در جوجه کشی از انواع تخم های نطفه دار را به وجود آورده است.

خصوصیات کلی :

  • رطوبت دهی اتوماتیک به کمک پمپ آب

  • مناسب برای جوجه کشی از تمامی پرندگان

  • الگوبرداری شده از دستگاه های کره ای

بررسی جزء به جزء محصول

بهره گیری از سنسور سوئیسی

دما و رطوبت دو پایه اصلی در جوجه کشی به شمار می رود؛ به عبارت دیگر موفقیت در جوجه کشی وابسته به این دو عامل می باشد. از این رو در دستگاه جوجه کشی برای اندازه گیری دما و رطوبت از انواع سنسور ها بهره گیری می کنند. در دستگاه جوجه کشی درنا 3 از سنسور نسل 3 سوئیسی SHT بهره گیری شده است که می تواند هر دو دما و رطوبت را با نهایت دقت اندازه گیری کند. این سنسور محصول شرکت Sensirion سوئیس بوده و به دلیل بی نیاز بودن به کالیبراسیون مجدد و همچنین دقت فوق العاده بالا به عنوان برترین حسگر در کل دنیا شناخته می شود.

 

سنسور دوم

بهره گیری از برد JDR 970 این امکان را به وجود آورده تا در این دستگاه علاوه بر سنسور SHT از یک سنسور دوم نیز برای بالا بردن امنیت کار بهره گیری شود. این سنسور به شکلی برنامه ریزی شده که تنها در صورت بروز مشکل در SHT به صورت اتوماتیک وارد عمل می شود.

 

سنسور Co2

علاوه بر دو سنسور بیان شده، در صورت سفارش کاربر، شرکت می تواند سنسور Co2 نیز بر روی دستگاه قرار دهد. این سنسور برای اندازه گیری میزان کربن دی اکسید و اکسیژن مورد استفاده قرار میگیرد. شایان ذکر است که تامین اکسیژن به میزان کافی به خصوص در دوره هچر تاثیر قابل توجهی در راندمان جوجه کشی دارد.


شانه های همه کاره

در دستگاه جوجه کشی درنا 3 برای قرار گیری تخم های نطفه دار از شانه های همه کاره نسل جدید با طرح آرکام کره جنوبی بهره گیری می شود. این شانه ها در مقایسه با نمونه های دیگر از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و می توانند هر نوع تخم نطفه دار را بدون در نظر گرفتن محدودیت سایز در خود قرار دهند. همین امر باعث شده تا فرد بتواند به راحتی و بدون نیاز به در نظر گرفتن هزینه اضافی جهت خرید شانه از هر نوع تخم نطفه داری به جوجه کشی بپردازد.

برای بهره گیری از این شانه ها تنها کافیست دیوایدرهای داخل شانه را با توجه به سایز تخم نطفه دار به جلو و عقب حرکت دهیم تا تنظیم شود.


موتور جوجه کشی

موتور یکی از مهم ترین قطعات در دستگاه جوجه کشی به شمار می رود؛ چرا که وظیفه دارد تخم های نطفه دار را به حرکت در بیاورد. شرکت تولید کننده در دستگاه جوجه کشی 672 تایی درنا 3 از موتور وارداتی با گرید کیفیتی بالا بهره گیری کرده است. این موتور به دلیل قدرت و توان بالا می تواند راک ها را در آهسته ترین حالت ممکن به چرخش در بیاورد، تا بدین ترتیب فرایند چرخش تخم های نطفه دار بدون وارد شدن کوچک ترین شوک یا آسیب انجام شود. توجه کنید که در این موتور به سفارش شرکت، از چرخ دنده های فولادی بهره گیری شده که در طولانی مدت دچار خمیدگی نمی شود.


برد کنترلر جوجه کشی

برد به عنوان مغز در دستگاه جوجه کشی شناخته می شود به طوری که تمامی المان های ضروری از جمله سیستم تامین دما، رطوبت، چرخش تخم ها و نهایتاً تهویه را تنظیم و کنترل می کند. در این محصول از برد JDR 970 بهره گیری شده که در مقایسه با نمونه های وجود در بازار بسیار دقیق تر و پیشرفته می باشد ، به طوری که با اعمال تنظیمات لازم می تواند شرایط لازم برای جوجه کشی از هر نوع پرنده ای را ایجاد کند.

تمامی قطعات نصب شده بر روی مدار چاپی برد به شکل SMD مونتاژ شده اند و به همین دلیل نویز پذیری دستگاه توسط ابزار های الکتریکی عملاً غیر ممکن می باشد.


راک ها و شاسی

دو نمونه از مهم ترین قطعاتی که در تعیین کیفیت دستگاه جوجه کشی نقش مهم دارند راک ها و شاسی می باشد. راک ها جایگاهی برای قرار گیری شانه های جوجه کشی و تخم های نطفه دار می باشد و از سمت دیگر به موتور متصل است. راک ها با نیرویی که از موتور دریافت می کنند حرکت کرده و در نهایت تخم های نطفه دار را به چرخش در می آورند از این رو دوام و استحکام آنها بسیار حائز اهمیت است.

شاسی در واقع چارچوب دستگاه جوجه کشی به شمار می رود که بدنه و سایر قطعات را به صورت ثابت سوار بر خود نگه می دارد.

راک ها و شاسی بکارگیری شده دستگاه جوجه کشی درنا 3 از جنس آلومینیوم می باشند که از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و در تماس مستقیم با آب یا رطوبت به هیچ عنوان دچار پوسیدگی یا زنگ زدگی نمی شود.


سیستم تهویه

یکی از بزرگ ترین تغییراتی که در طراحی دستگاه جوجه کشی نسل درنا در نظر گرفته شده بهره گیری از سیستم تهویه شبکه ای است. این نوع از سیستم در محصولات جدید آرکام کره دیده می شوند و الهام اولیه برای طراحی در  درنا ها از همین جا نشأت گرفته است. شبکه تهویه در قسمت بالا یا در واقع در تاج و کنار برد کنترلر در نظر گرفته شده و کاربر می تواند با توجه به شرایط محیط و نوع تخم های نطفه دار میزان هوای ورودی و خروجی را تنظیم کند که البته در این بین، فن های داخلی نیز کیفیت حرکت هوا را افزایش می دهد.


ونتیلاتور هوا

علاوه بر شبکه تهویه، در این دستگاه ونتیلاتور هوا نیز قرار داده شده است. در واقع اهمیت تامین اکسیژن و دفع کربن در اکسید در فرایند جوجه کشی باعث شده تا تمامی تمهیدات لازم برای حداکثر کیفیت در سیرکولاسیون هوا در نظر گرفته شود. ونتیلاتورهای دستگاه جوجه کشی درنا 672 تایی قابل تنظیم بوده و کاربر می تواند به نسبت نیاز میزان ورود و خروج هوای را تنظیم کند.


سیستم تامین رطوبت

همانطور که در بخش های قبل اشاره شد تامین رطوبت یکی از مهمترین فاکتور ها برای موفقیت در جوجه کشی به شمار می رود. همین امر باعث شده تا در دستگاه های جوجه کشی عرضه شده به بازار از انواع سیستم های تامین کننده رطوبت بهره گیری شود. جدیدترین مدل از سیستم رطوبت ساز در دستگاه جوجه کشی درنا 3 بکار رفته که آب را به وسیله ارتعاشات الکتریکی به بخار تبدیل می کند.

این سیستم متشکل از یک مخزن، پمپ، ظرف آب و فلوتر می باشد. برای تولید بخار آب از مخزن توسط پمپ مکش شده و به داخل ظرف استیل ریخته می شود در این لحظه فلوتر وارد عمل شده و آب را داخل این ظرف تنظیم می کند و در آخر سیستم با تولید ارتعاشات الکتریکی باعث سست شدن ترکیب آب و تبدیل آن به رطوبت می شود.


کنترل کیفیت چند مرحله ای

دستگاه جوجه کشی درنا 3 یکی از جدیدترین محصولات عرضه شده به بازار می باشد که با نمونه های خارجی رقابت می کند. این دستگاه در خط تولید از چندین مرحله کنترل کیفیت عبور کرده و توسط مهندسین متعدد مورد بررسی قرار می گیرد. همین امر باعث شده تا محصول نهایی در نهایت سلامت و کیفیت به دست مشتری برسد.


گارانتی و خدمات پس از فروش

دستگاه جوجه کشی درنا 3 به همراه 12 ماه ضمانت خرید طلایی و 10 سال خدمات پس از فروش عرضه می شود. طراحی نوین این دستگاه به این شکل است که برد، تهویه شبکه ای، فن ها و جایگاه سنسور در سقف دستگاه به صورت مجزا قرار داده شده تا در صورت بروز هرگونه مشکل، تیم خدمات شرکت بتوانند به راحتی و در کوتاه ترین مدت زمان به عیب یابی و تعمیر قطعات بپردازند.