تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

دستگاه کره گیر خانگی و کره گیر صنعتی

کره گیر ها دارای انواع مختلفی هستند که اغلب به صورت دستی و جدیداً نیز به صورت برقی ساخته می شوند، کره گیر های برقی خود دارای مدل های مختلفی هستند که ظرفیت ها و موتورها و بدنه های متفاوتی دارند. از انواع کره گیر های موجود در بازار می‌توان به کره گیر های خانگی، کره گیر های صنعتی و کره گیر های فروشگاهی اشاره کرد. کره گیر های تولید شده توسط EIG از بهترین مواد اولیه ساخته شده که نسبت به نمونه های موجود در بازار کیفیت و راندمان بسیار بالا تری خواهند داشت.

نام دیگر کره گیر، مشک برقی یا کره ساز نامیده می شود و دستگاهی است که از آن برای تولید کره از طریق هم زدن ماست و یا شیر به دست می آید. برای استفاده از کره گیر ها به منظور تولید کره باید مقداری ماست را به همراه چند حبه یخ  در داخل آب موجود در مخزن کره گیر بریزید و آن را به برق متصل کنید تا عملیات کره گیری شروع شود. پس از گذشت مدت زمان حدود ۱ ساعت، مقدار زیادی کره بر روی ماست شناور خواهد شد، که با جمع کردن این کره ها و گرفتن آب آن، از آن به عنوان کره حیوانی میتوان استفاده کرد. ادامه مطلب...

انواع کره گیر خانگی و صنعتی

کره گیر ۷ لیتری
کره گیر ۷ لیتری
خصوصیات فنی
بدنه آلومینیوم
برقی
یکسال گارانتی

کره گیر ۱۳ لیتری
کره گیر ۱۳ لیتری
خصوصیات فنی
بدنه آلومینیوم
برقی
یکسال گارانتی

کره گیر ۲۰ لیتری
کره گیر ۲۰ لیتری
خصوصیات فنی
بدنه آلومینیوم
برقی
یکسال گارانتی

کره گیر ۴۰ کیلوگرم
کره گیر ۴۰ لیتری
خصوصیات فنی
بدنه استیل
برقی
یکسال گارانتی

کره گیر ۶۰ کیلوگرم
کره گیر ۶۰ لیتری
خصوصیات فنی
بدنه استیل
برقی
یکسال گارانتی

کره گیر ۱۰۰ کیلوگرم
کره گیر ۱۰۰ لیتری
خصوصیات فنی
بدنه استیل
برقی
یکسال گارانتی

کره گیر ۲۰۰ کیلوگرم
کره گیر ۲۰۰ لیتری
خصوصیات فنی
بدنه استیل
برقی
یکسال گارانتی

دستگاه های کره گیر در دو نوع بالازن و پایین زن دسته‌بندی می‌شوند، کره گیر های بالا زن برای استفاده در خانه کاربرد دارند و موتور گرداننده در قسمت بالای آن نصب شده است، ولی در کره گیر های پایین زن موتور گرداننده دستگاه در قسمت زیرین آن نصب شده و اکثراً برای استفاده در فروشگاه ها و کارگاه های تولید محصولات لبنی کاربرد دارند.

در ساخت بدنه کره گیر ها عموماً از فلز استیل نگیر و نسوز و کاملاً بهداشتی استفاده می شود که هیچ گونه تغییری در طعم و مزه شیر یا دوغ درون مخزن به وجود نخواهد آورد و در برابر رطوبت بالا نیز هیچگاه دچار پوسیدگی و خوردگی نخواهد شد، برخی از مشتریان تمایل دارند که کره گیر های مورد نظر خود را از جنس آلومینیوم انتخاب کنند، آلومینیوم نسبت به فلز استیل وزن سبک تری داشته و مانند آن هیچ گونه طعم و بویی در محتویات درون مخزن ایجاد نخواهد کرد و پوسیدگی نیز در فلز آلومینیوم بی‌معنی است، با این تفاوت که آلومینیوم نسبت به فلز استیل سبک تر بوده و قیمت ارزان تری نیز دارد.

کره گیر خانگی و صنعتی

موتور به کار رفته در ساخت کره گیر ها عموماً از برندهای معتبر الکتروژن و موتوژن خواهند بود که طبق استانداردهای معتبر اروپایی ساخته شدند و مصرف برق بهینه ای نیز خواهند داشت، به منظور کاهش فشار وارد بر روی موتور و افزایش طول عمر آن از سیستم تسمه و پولی در ساخت کره گیر های صنعتی استفاده شده است.

تمامی این کره گیر ها از یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش EIG بهره مند هستند و حضور نماینده های معتبر کارخانه در اکثر استانهای کشور دسترسی به خدمات گارانتی و تعویض و تعمیر را بسیار آسان تر و راحت تر خواهد نمود. همچنین امکان ارسال این محصولات به تمام نقاط ایران در کمترین زمان ممکن و با استفاده از شیوه های پستی متنوع امکان پذیر است، شما میتوانید محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین از سایت سفارش دهید و آن را در آدرس مورد نظر خود تحویل بگیرید.