تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

کره گیر ۶۰ لیتری

دستگاه کره گیر ۶۰ لیتری

خصوصیات کلی :

  • بدنه استیل

  • بالاترین راندمان کره گیری

  • کیفیت ساخت بالا

قیمت : تماس بگیرید!

تولیدکننده : گروه صنعتی ای آی جی کالا

امکان خرید آنلاین و و واریز بصورت کارت به کارت

تلفن های مشاوره و خرید : ۶۶۹۱۶۲۱۶-۰۲۱

موجود در انبار - ارسال در اولین روز کاری

خرید محصول

توضیحات کلی محصول

از دیگر کره گیر های ساخت گروه صنعتی اسکندری کره ساز ۶۰ لیتری است. این محصول توان کره گیری از 60 لیتر ماست پرچرب برخوردار بوده و میتواند در عرض یکساعت کره را از ماست جدا کند. بدنه این محصول از جنس استیل ضد زنگ و مرغوب می باشد و از آن میتوان در انواع فروشگاه ها ، دامداری ها و کارگاه های تولید محصولات لبنی استفاده کرد. مصرف برق کره گیر 60 لیتری بسیار کم بوده و با اتصال آن به برق 220 ولت شهری شروع به کار میکند. از دیگر خصوصیات ممتاز کره گیر میتوان به یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش اشاره کرد.

بررسی جزء به جزء محصول

استفاده آسان

این کره ساز به صورتی ساخته شده که کاربر بتواند به آسانی از آن استفاده کند. به همین در زمان ساخت این کره گیر به سادگی آن توجه ویژه ای شده است. برای استفاده از این محصول تنها کافیست که مقدار 48 لیتر ماست ، 9 لیتر آب و 3 کیلو یخ را داخل محفظه محصول بریزید و آن را روشن کنید. بعد از گذشت مدت زمان حدود یکساعته کره از آن استخراج میشود. به این موضوع توجه کنید که هر چقدر ماست از چربی بیشتری برخوردار باشد امکان تولید کره بیشتر وجود دارد. مایع تولید شده را نیز میتوان بعنوان دوغ مصرف کرد.

استفاده از آن بعنوان دوغ زن

در برخی از مکان ها برای تولید دوغ طبیعی و بهداشتی از این محصول استفاده میشود. بدین منظور میتوان از مقداری ماست کم چرب استفاده کرد و بعد از تولید مای به آن نمک و انواع ادویه جات اضافه نمود.

استیل درجه یک بهداشتی

با هدف ساخت محصولی با کیفیت بدنه این دستگاه به استیل درجه یک مجهز شده است. فلز استیل دارای خصوصیاتی مانند ضد پوسیدگی و ضد زنگ بوده و به هیچ وجه بر روی رنگ و بوی کره تغیر ایجاد نمیکند. اغلب کره سازهای ایرانی از فلزات غیربهداشتی در ساختار خود استفاده کرده اند و این مورد باعث میگردد تا علاوه بر ایجاد زنگ زدکی در کره گیر باعث تغییر رنگ و بوی فراورده تولید شده گردد.

استفاده از تکنولوژی جوش قرقره ای

برخی از تولیدکننده ها برای افزایش کیفیت محصولات ساخت خود از تکنولوژی های جدیدی استفاده میکنند که استفاده از آنها برای سازندگان زیر پله ای امکانپذیر نیست ؛ بعنوان نمونه تکنولوزی جوش قرقره ای و نقطه ای در غالب کره سازهای موجود در بازار وجود ندارد اما کره گیر های ساخت گروه صنعتی ایران ماشین به تکنولوژی جوش قرقره ای و نقطه ای در ساخت محصولات خود استفاده میکند.

استفاده از موتور درجه یک ایرانی

این محصول از موتور درجه یک ساخت ایران استفاده میکند. برند سازنده موتور این کره گیر کارخانه الکتروژن بوده و دارای استاندارد ملی ایران می باشد. کارخانه الکتروژن بزرگترین تولیدکننده انواع موتورهای الکترونیکی در سطح خاورمیانه بوده و محصولات بسیار باکیفیتی را تولید و ارائه میکند.

استفاده از اتصال غیرمستقیم پروانه

به منظور افزایش طول عمر موتور دستگاه از سیستم تسمه - فولی برای اتصال موتور به پروانه استفاده شده است. در این سیستم موتور به کمک یک تسمه و فولی به پروانه متصل شده و آن را میچرخاند.

گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر

کره گیر های ساخت گروه صنعتی اسکندری از یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش معتبر برخوردار هستند.