تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

کره گیر ۴۰ لیتری

دستگاه کره گیر ۴۰ لیتری

خصوصیات کلی :

  • بدنه استیل

  • بالاترین راندمان کره گیری

  • کیفیت ساخت بالا

قیمت : تماس بگیرید!

تولیدکننده : گروه صنعتی ای آی جی کالا

امکان خرید آنلاین و و واریز بصورت کارت به کارت

تلفن های مشاوره و خرید : ۶۶۹۱۶۲۱۶-۰۲۱

موجود در انبار - ارسال در اولین روز کاری

خرید محصول

توضیحات کلی محصول

کره گیر ۴۰ لیتری گروه صنعتی ای آی جی کالا از نمونه کره سازهای نیمه صنعتی ساخت این کارخانه است. استفاده از این محصول در مکان هایی مانند روستاها ، دامداری ها ، فروشگاه های لبنی ، دامداری ها و... مناسب می باشد. کره گیر 40 لیتری ای آی جی کالا توانایی تولید بیشترین حجم کره در کمترین زمان ممکن را دارد. کارکرد این کره گیر بصورت تمام اتوماتیک بوده و تمامی بخش های آن از استیل ضد زنگ ساخته شده است. مصرف برق این محصول بصورت 220 ولت شهری می باشد.

بررسی جزء به جزء محصول

کارکرد بعنوان دوغ زن

این محصول علاوه بر جداسازی کره از ماست بعنوان دوغ زن نیز مورد استفاده قرار میگیرد. بعد از کره گیری با اضافه کردن انواع چاشنی و نمک به مایع بر جای مانده دوغ حاصل میشود. برخی از افراد نیز از این محصول صرفا برای تولید دوغ استفاده میکنند.

کارکرد ساده

استفاده از این دستگاه به سادگی امکان پذیر است. برای این منظور کافیست مقدار 32 لیتر ماست پرچرب ، 6 لیتر آب و دو کیلو یخ حبه ای به آن اضافه کنید. با روشن کردن محصول و گذشت حدود یکساعت از زمان روشن بودن آن کره های ماست جدا شده و بر روی دوغ شناور میشوند.

طراحی استاندارد و اصولی

بعلت اینکه کره ، دوغ و تمامی مواد لبنی بهداشتی هستند باید تمامی لوازم آنها نیز بهداشتی و استریل شده باشد. به همین علت دستگاه های کره گیر ایران ماشین در تمامی قسمت های خود اعم از بدنه ، شیر تخلیه ، همزن ، مخزن و ... از لوازم با کیفیت و بهداشتی استفاده کرده است. بعنوان نمونه بدنه و محفظه داخلی این کره گیر از استیل تشکیل شده و از مواد مونوپلاستیک در ساخت شیر تخلیه و همزن استفاده شده است.

موتور قدرتمند

در دستگاه های کره گیر موتور وظیفه اصلی تولید کره را بعهده دارد. گروه صنعتی ای آی جی کالا با عنایت به این موضوع موتور کره گیرهای خود را از مارک الکتروژن استفاده کرده است. چرا که این مارک جزء بهترین ها بوده و از مصرف انرژی پایینتری برخوردار است.

استفاده از سیستم تسمه - فولی

در بسیاری از کره سازهای موجود در بازار موتور بصورت مستقیم به همزن متصل میشود و این کار باعث کاهش عمر موتور و افزایش فشار وارده بر آن میگردد. مهندسین گروه صنعتی ای آی جی کالا با توجه به این موضوع از سیستم تسمه و فولی بهره گرفته اند.

تکنولوژی جوش نقطه ای

در اغلب کره گیرهای ایرانی از جوش متداول برای اتصال قطعات به یکدیگر استفاده شده است ؛ اما در کرهگیرهای ساخت گروه صنعتی ای آی جی کالا این کار به کمک جوش قرقره ای و نقطه ای انجام گرفته است. این نوع جوش بسیار دقیق بوده و به هیچ وجه محل جوشکاری دچار زنگ زدگی نمیشود.

گارانتی و خدمات پس از فروش

تمامی کره گیرهای موجود در سایت از 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش برخوردار می باشند.