تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

نکات خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم

ویرایش شده در : ۱۳۹۹٫۰۳٫۰۱

دستگاه جوجه کشی دست دوم ... تا بحال شده که ما در هنگام خرید کالا برای اینکه کالایی به قیمت پایینتر نسبت به نوع نوی آن به فروش میرسد ، نسبت به خرید کالای نو یا دست دوم دچار تردید شده ایم. خرید جنس کاکرده برخی از لوازم الکترونیکی مانند گوشی های تلفن همراه در صورت معیوب نبودن مفید به نظر میرسد ؛ اما خرید دستگاه جوجه کشی دسته دوم و کارکرده از دیوار یا سایر سایت ها هرچه قدر که از قیمت آن کاسته شود به هیچ وجه به صلاح خریدار نخواهد بود و در کل خرید دستگاه جوجه کشی کارکرده توصیه نمیشود.

چکیده مقاله

این مقاله به صورت صریح به شما خواهد گفت که چرا خرید ماشین جوجه گیری دست دوم به صلاح نیست ، برای دانستن کافیست مطلب فوق را بصورت کامل مطالعه فرمایید.

الف. متفاوت بودن سال ساخت و تکنولوژی

دستگاه جوجه کشی دست دوم

دستگاه های جوجه کشی مانند سیستم های کامپیوتری هر ساله دستخوش تغیرات مفید در نحوه کارکرد و میزان راندمان میگردند؛ این تغییرات ممکن است به قدری مفید باشند که خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم را هرچه قدر که ارزان تر به نظر برسند ، به کل زیر سوال ببرند.

« دستگاه جوجه کشی دست دوم »

ب. کارکرد صحیح دستگاه

دستگاه های جوجه کشی کارکرده و دست دوم را نمیتوان صرف چرخش راک ها از سالم بودن آن اطمینان حاصل کرد. این دستگاه ها باید یک دوره جوجه کشی بصورت کامل تست شده و میزان راندمان جوجه دهی آنها تایید شوند. حتی اگر قیمت باعث افزایش درصد خرید شود باید این موضوع تست 20 روزه دستگاه جوجه کشی و احتمال خراب شدن تخم های نطفه دار داخل دستگاه در صورت معیوب بودن دسگاه را مد نظر قرار داد.

ج. بهداشت سیستم داخلی دستگاه

دستگاه جوجه کشی دست دوم با توجه به ماهیت خود دارای میکروب و باکتری می باشند. البته این مورد با استفاده از روش های گندزدایی و ضدعفونی قابل حل هستند اما به نوبه خود یک نوع ریسک جوجه کشی محسوب میشوند. باکتری ها و میکروب های جوجه کشی نقش منفی در میزان کسب راندمان ایفا میکنند.

د. احتمال خرابی در آینده

دستگاه های جوجه کشی کارکرده در آینده احتمال خرابی آنها وجود دارد و ممکن است باعث ضرر و زیان شما در حین جوجه کشی گردند. خراب شدن ماشین جوجه کشی در حین دوره جوجه کشی باعث تلف شدن تخم های نطفه دار گردیده و در نتیجه باعث اتلاف زمان و سرمایه میگردند.

نتیجه گیری کلی

دستگاه جوجه کشی وسیله ای بسیار حساس است که درصورت درنظر نگرفتن بعضی مسایل ممکن است به ضرر استفاده کننده از آن تمام شود ؛ دستگاه جوجه کشی دست دوم هم با توجه به اقتصادی بودن ممکن است دارای راندمان مطلوبی نباشد ؛ و یا از کاکرد مناسبی برخوردار نباشد. پیشنهاد ما این است که حتی المکان از دستگاه نو برای جوجه گیری استفاده کنید و سراغ ماشین های جوجه گیری دست دوم نروید.