تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

معرفی دستگاه جوجه کشی هواباتور اصل آمریکا

بروز شده در : ۱۴۰۰٫۰۶٫۱۷

دستگاه جوجه کشی هواباتور Hova-Bator آمریکا بهترین و کوچکترین ماشین جوجه کشی موجود و همچنین مقرون به صرفه ترین ، خوش قیمت ترین ( البته خرید این دستگاه جوجه کشی در بازار ایران بدلیل قیمت نرخ دلار توصیه نمیشود ) و مطمئن ترین ماشین جوجه کشی جهان است است . پنجره تعبیه شده این امکان را فراهم میکند تا تمامی تخمهای درون دستگاه جوجه کشی هواباتور بدون نیاز به برداشتن درب و بدون بر هم زدن درجه حرارت مشاهده کنید . این قابلیت برای جوجه کشی از پرندگان بدون کاهش راندمان جوجه گیری ایده آل می باشد. لوله گرمایشی تابشی به آرامی داخل ماشین جوجه کشی را گرم میکند . ترموستات داخلی درجه حرارت را ثابت نگه داشته و فن توربو جریان هوا را به گردش درمی آورد. افزایش جریان هوا از فن داخلی , این امکان را به ماشین جوجه کشی میدهد تا در دمای یکسان , برای تمام تخم ها با هر اندازه و هر نوع شرایط آب و هوایی عمل کند و درجه حرارت یکنواخت تری را میسر نماید.

دستگاه جوجه کشی هواباتور اصل

« دستگاه جوجه کشی هواباتور اصل »

درباره شرکت G.Q.F سازنده ماشین جوجه کشی هواباتور اصل

شرکت تولیدی GQF ( سازنده دستگاه جوجه کشی هواباتور اصل ) در سال 1957 با نام Georgia Quail Farm در ساوانا، تاسیس شد. در آن زمان این شرکت پرندگان را برای حفاظت شکار پرورش میداد . به منظور پرورش پرندگان ، این شرکت نوعی دستگاه جوجه کشی دستی ، قفس و تجهیزات نگهداری طیور را توسعه داد. دستگاه جوجه کشی دستی غیر اتومات آن شرکت , چند سال بعد از طریق سفارش پستی به فروشندگان لوازم مرغداری کوچک ارسال شد و در نهایت از طریق فروشگاه های بزرگ طیور ارائه شد. در سال 1970 , Georgia Quail Farm تبدیل به شرکت تولیدی G.Q.F شد.

شرکت GQF با طراحی تجهیزات کامل جوجه کشی , توانست این تجهیزات را با کیفیت بالا و هزینه کم تولید کند تا پرورش دهندگان طیور کوچک نیز بتوانند از آنها استفاده کنند. در اواسط دهه 1960 , شرکت GQF دستگاه جوجه کشی اتوماتیک هواباتور اصل آمریکایی را اختراع و تولید کرد. این دستگاه جوجه کشی از قابلیت هایی همچون ساختار پلاستیک فوم , عایق بسیار عالی ، گرمای ولتاژ پایین و کمترین هزینه را در ماشینهای جوجه کشی با ترموستات کنترل شده برخوردار بود . در سال 1974 , شرکت GQF شروع به نصب ترنر چرخاننده اتومات در ماشین های جوجه کشی مدل کابینتی خود کرد که با این اندازه و این ویژگی و با قیمت پایین در نوع خود " اولین " به شمار میرفت. پس از سال ها توسعه , شرکت GQF در سال 1980 , ترنر چرخاننده پیوسته تخم را برای ماشین جوجه کشی Hova-Bator اصل به ثبت رساند. این امر یک موفقیت چشمگیر در عرصه ترنر تخم اتومات دستگاه جوجه کشی با قیمت کم بود. از آنجایی که محصولات جدید ساخت شرکت GQF در بازار جهانی موجود هستند، شرکت GQF همواره پرسنل و امکانات خود را بکار میگیرد تا اطمینان حاصل کند که محصولاتش قابل استفاده و مفید است.

شرکت تولیدی GQF دارای برنامه ای است که به طور مداوم به تست ، توسعه و بهبود تجهیزات پرورش طیور برای پرورش دهندگان کوچک طیور بپردازد و از آنها با پشتیبانی فنی حمایت کند.

توجه : تمامی دستگاه های جوجه کشی هواباتور موجود در ایران جعلی میباشند و از کیفیت و کارایی لازم برخوردار نیستند. پیشنهاد ما برای جوجه کشی با بالاترین راندمان ممکن ، استفاده از دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی ای آی جی کالا می باشد.