تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

لیست قیمت یخساز

نوشته شده در : ۱۴۰۰٫۰۹٫۱۴

یخسازها همانطور که از نامشان پیداست دستگاه هایی هستند که برای تهیه یخ حبه ای مورد استفاده قرار میگیرند. همانطور که میدانید فرایند یخ سازی قطعا با یخچال های خانگی نیز قابل انجام است ؛ با اینحال در بسیاری از مکان ها از یخسازها بدین منظور استفاده میشود. دلیل این امر آن است که یخسازها بصورت تخصصی برای یخسازی طراحی شده و به کمک این محصولات میتوان در مدت زمان کمتری نسبت به تهیه یخ های حبه ای اقدام کرد. اگر شما قصد خرید یخساز را دارید مطمئناً با یخسازهای زیادی روبرو شده اید که هر کدام قیمت های مختلفی دارند. در این مطلب از سایت ما لیست قیمت انواع دستگاه یخساز را برایتان درج کرده و توضیحات مختصری درباره نحوه انتخاب یخساز برایتان خواهیم داد.

لیست قیمت یخساز

« لیست قیمت یخساز »

قیمت یخساز

لیست قیمت یخساز های آزتک و آلبرتینی به شرح زیر است:

یخساز حبه ای ۱۰ کیلو

یخساز حبه ای ۱۰ کیلو
مشخصات فنی
جنس بدنه : استیل خالص ضد خش
جنس بدنه داخلی : ABS قابل شستشو
ایزولاسیون : عایق نانو

یخساز حبه ای ۱۵ کیلو

یخساز حبه ای ۱۵ کیلو
مشخصات فنی
جنس بدنه : استیل خالص ضد خش
جنس بدنه داخلی : ABS قابل شستشو
ایزولاسیون : عایق نانو

یخساز حبه ای ۴۰ کیلو

یخساز حبه ای ۴۰ کیلو
مشخصات فنی
جنس بدنه : استیل خالص ضد خش
جنس بدنه داخلی : ABS قابل شستشو
ایزولاسیون : عایق نانو

یخساز حبه ای ۵۰ کیلو

یخساز حبه ای ۵۰ کیلو
مشخصات فنی
جنس بدنه : استیل خالص ضد خش
جنس بدنه داخلی : ABS قابل شستشو
ایزولاسیون : عایق نانو

اطلاعات بیشتر

ملاک قیمت گذاری یخسازها به چه شیوه ای است؟

فرایند قیمت گذاری یخسازها عوامل مختلفی تاثیرگذار هستند. برای نمونه نوع یخساز ، ظرفیت تولید یخ ، کیفیت قطعات و همچنین برند آن از نمونه فاکتورهایی هستند که بر روی یک دستگاه یخساز تاثیر مستقیم میگذارند. در زیر برخی از این عوامل بصورت ریزبینانه تر بررسی شده اند:

۱. بدنه محصول : از آنجا که اغلب یخسازها در معرض آب و رطوبت قرار دارند به همین علت باید از بدنه استاندارد برخوردار باشند. بدنه ای از جنس استیل بهترین نوع برای یخسازها بوده و معمولاً یخسازهای بدنه استیل نسبت به نمونه های مشابه طول عمر بیشتری دارند. اغلب این دستگاه ها دارای محفظه درونی از جنس ABS می باشند.

۲. موتور به کار رفته : یخسازهای ارزان عموماً از موتورآلات ارزان قیمت برخودار هستند و موتور مهمترین عامل در کیفیت این محصولات می باشد. موتورهای استفاده شده در یخسازهای بی کیفیت از نوع هرماتیک بوده و به همین دلیل طول عمر کمتری  نیز دارند. موتور نصب شده بر روی یخسازهای استاندارد از نوع سمی هرماتیک می باشد. این نوع موتورآلان نسبت به نمونه های مشابه با کیفیت تر بوده و عمر بیشتری نیز دارند.

۳. ظرفیت محصول : ظرفیت یخسازی در یخسازها متغیر می باشد. در بازار یخسازهایی وجود دارند که از توانایی یخسازی از ۱۰ کیلو تا ۱٫۰۰۰ کیلو برخوردار هستند.

۴. قابلیت تولید یخ های متنوع : یخساز های پیشرفته معمولاً از توانایی تولید یخ در سایزهای مختلف برخوردار می باشند. برای نمونه یخساز آزتک از توانایی تولید یخ در ابعاد کوچک و بزرگ برخوردار است.

تاثیر گارانتی بر قیمت یخساز

مطمئناً هر دستگاه با گارانتی قیمت یبالاتری نسبت به نوع بدون گارانتی دارد. یخسازهای استاندارد عموماً دارای حداقل گارانتی یکساله با خدمات پس از قروش هستند. یخسازهای بدون گارانتی قیمت ارزان تری داشته ؛ لیکن در صورت خرابی هزینه های زیادی را بر دست خریدار میگذارد.

سایر خصوصیات یخسازهای استاندارد

قابلیت تعمیر پذیری و تعمیر آسان یخساز : مطمئناً یخسازهایی که قابل تعمیرند قیمت بالاتری نسبت به محصولات بی کیفیت دارند. بسیاری از یخسازهای غیر استاندارد تعمیرپذیری ندارند و به همین علت قیمت کمتری نسبت به نمونه های مشابه دارند و در صورت خرابی باید آنها را کنار گذاشت.

کاکرد اتوماتیک : برخی از یخسازها دارای مخزن آب می باشند و خریدار ناچار است در هر بار استفاده ظرفیت باک آن را با آب پر کند. در مقابل یخسازهایی نیز وجود دارند که مستقیما به آب شهری متصل میشوند و فرایند آبگیری و یخسازی را بصورت خودکار انجام میدهند. مطمئناً قیمت این نوع یخسازها بیشتر از نمونه های دستی میباشد.

مصرف برق بهینه : یخسازهای غیر استاندارد معمولاً از کمپرسورهای درجه دو و سه در ساختار خود دارا می باشند و به همین دلیل مصرف برق زیادی دارند. یخسازهای استاندارد دارای کمپرسورهای استاندارد و بهینه بوده و مصرف برق زیادی ندارند.