تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

آیا گروه صنعتی اسکندری فروش اقساطی دارد؟

نوشته شده در : ۱۳۹۹٫۰۵٫۱۶

گروه صنعتی اسکندری از سال ۱۳۷۲ تاکنون با استفاده از نیروی جوان و متخصص دستگاه های جوجه کشی با کیفیتی فوق العاده و جدیدترین تکنولوژی تولید میکند. امروزه با گذشت ۲۵ سال از زمان تاسیس کارخانه محصولات ساخت این شرکت دارای جدیدترین تکنولوژی ها بوده و ساختار آنها با ماشین های جوجه کشی آمریکایی و کره ای برابری میکند.

دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری بدلیل استفاده از قطعات ساخت کشورهای سوئیس و مالزی از کیفیت بالایی برخوردار هستند ؛ تا آنجا که این گروه تولیدی محصولات جوجه کشی خود را با یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش واقعی به خریداران عرضه میکند. بعنوان نمونه سنسور استفاده در این محصولات از نوع SHT Sensirion ساخت سوئیس بوده و عملکرد آن بسیار دقیق و بدون خطا می باشد.

سایر لوازم الکترونیکی و مکانیکی مورد استفاده قرار گرفته در ساخت این محصولات مانند موتور های گرداننده و تهویه ساخت کشور مالزی بوده و بصوررت اختصاصی برای مصارف این شرکت ساخته شده اند.

فروش اقساطی دستگاه جوجه کشی

« فروش اقساطی دستگاه جوجه کشی »

آیا محصولات گروه صنعتی اسکندری فروش قسطی دارد؟

با توجه به اینکه قطعات استفاده شده در ساخت دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری بهترین ها در نوع خود می باشند و با توجه به اینکه این کارخانه دارای چند دهه سابقه در این حیطه بوده این شرکت نیازی به فورش قسطی و اقساطی محصولات خود را در جهت بدست آوردن سهم از بازار نمیبیند. همچنین بدلیل این که اکثر فروش محصولات این شرکت بصورت آنلاین انجام میپذیرد عملاً امکان فروش اقساطی محصولات وجود ندارد.

موضوع دیگری که این اواخر مطرح است نوسانات قیمت ارز می باشد ؛ چرا که قیمت محصولات تولید شده توسط این شرکت در بازه های زمانی مختلف با یکدیگر متفاوت می باشد و فروش اقساطی به مرور زمان باعث متضرزر شدن شرکت در طولانی مدت میشود.

چرا سایر شرکت های تولیدکننده دستگاه های جوجه کشی فروش اقساطی دارند؟

اگر میبینید که برخی از تولیدکنندگان اقدام به فروش اقساطی دستگاه های خود میکنند بدین معنی نیست که شرکت سازنده محصول دارای اجناس بی کیفیت است ؛ برای نمونه این احتمال وجود دارد که تولید کننده از انبار شدن محصولاتش با توبه به تورم به وجود آمده در بازار حراس دارد ، و یا شاید اینکه آن شرکت از قدرت بازاریابی ضعیفی برخوردار بوده و با این شگرد سعی در فروش بیش از پیش محصولات خود را دارد ، و در بدترین حالت اینکه شاید تولیدکننده محصول از اقلام بی کیفیت در ساخت دستگاه های جوجه کشی خود استفاده میکند و بدلیل اینکه توان رقابت با تولیدکننده های معتبر را ندارد اقدام به فروش قسطی دستگاه های جوجه کشی خود میکند. با این حال خدا به هر انسانی عقل داده است و هر انسان میتواند با سنجش تولیدکنندگان و میزان کیفیت و قیمت آنان تصمیم نهایی خود را بگیرد.