تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

تخم نطفه دار را از کجا بخرم ؟ راهنمای خرید تخم نطفه دار

ویرایش شده در : ۱۳۹۹٫۰۱٫۲۰

از مهمترین دغدغه های خریداران دستگاه جوجه کشی ، خرید تخم نطفه دار از مکان های معتبر میباشد. بدین دلیل دلال های زیادی نیز که در امر فروش تخم نطفه دار فعالیت میکنند اقدام به فروش تخم نطفه داری چون : مرغ ، بلدرچین ، کبک ، غاز ، اردک ، بوقلمون ، شترمرغ ، مرغ مینیاتوری ، برهما ، عروس هلندی و چندین صد پرنده که حتی نامشان به گوشتان نیز نخورده است می نمایند.

راهنمای خرید تخم نطفه دار

« راهنمای خرید تخم نطفه دار »

راهنمای خرید تخم نطفه دار سالم

هرگز تخم نطفه دار را از مکان های دور تهیه نفرمایید بدلیل اینکه با بهترین پوشش بسته بندی نیز در حرکت و حمل و نقل تخم های نطفه دار باعث ایجاد مشکلات در تخم های نطفه دار شده و امکان به جوجه تبدیل شدن این تخم هابه صفر میرسد. بنابرین پیشنهاد ما به شما این است که حتما تخم نطفه دار را از شهر خودتان تهیه کنید و شرایط جمع آوری و ذخیره سازی تخم های نطفه دار را ملاحظه فرمایید. بدون بازید از مرکز نگهداری تخم هیچوقت تخم نطفه دار از کسی نخرید ، چون امکان اینکه به جوجه تبدیل شود بسیار کم است.

در میان تبلیغات فراوانی که فروشنده گان تخم نطفه دار به تضمینی بودن نطفه دار بودن تخم هایشان اذعان میدارند به هیچ وجه تخم های نطفه دار قبل از اینکه داخل دستگاه جوجه کشی قرار بگیریند امکان نطفه سنجی وجود ندارد . مطمئن باشید که تبلیغات برخی وبسایت ها در مورد کندلینگ و نطفه سنجی تخم قبل از ارسال برای شما جهت جذب خریدار است.

پیشنهاد میگردد که جهت خرید تخم نطفه دار از فروشندگان دستگاه جوجه کشی و کسانی که خود فروش تخم نطفه دار انجام نمی دهند کمک بگیرید .

همیشه بعد از قرار دادن تخم نطفه دار در ماشین جوجه کشی در روز سوم و روز هفتم حتما عمل نوربینی و کندلینگ و نطفه سنجی را انجام داده و تخم های بدون نطفه را از دستگاه خارج کنید تا راندمان جوجه کشی شما بیشتر کاهش پیدا نکند.