تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

معرفی آبسردکن ایستکول

نوشته شده در : ۱۴۰۰٫۱۰٫۲۱

آبسردکن ایستکول از نمونه مارک ها و برندهای قدیمی موجود در بازار می باشد. گروه تکران مبرد در واقع کارخانه تولیدی این برند بوده و محصولات ایستکول را طراحی و تولید میکنند. آبسردکن های ایستکول از سال ۱۳۸۷ وارد خط تولید کارخانه شده و بدلیل اینکه محصولات ساخت کارخانه مذکور سهم بالایی در کشور دارند ، بر آن شدیم تا در این مطلب از سایت نسبت به معرفی و بررسی آبسردکن های ایستکول اقدام کنیم.

معرفی آبسردکن ایستکول

« معرفی آبسردکن ایستکول »

انواع آبسردکن های ایستکول

از نمونه تفاوتت های کارخانه ایستکول با سایر تولیدکنندگان میتوان به تنوع بالای محصولات تولید شده توسط آن اشاره کرد. تنوع آبسردکن های ایستکول بصورتیست که تمامی سلایق را پوشش میدهند. بعضی از مدل های آبسردکن های ایستکول تماماً ساخت ایران بوده و برخی دیگر نیز در ایران مونتاژ میگردند. آبسردکن های دو منظوره در انواع تنوع یخچال دار ، رومیزی ، فیلتردار و... طراحی و تولید میشوند. در تنوع مذکور هر کدام از این آبسردکن ها خصوصیات مربوط به خود داشته و خریداران با توجه به نیاز خود یکی از آنها را انتخاب میکنند.

بدنه آبسردکن های ایستکول

ظاهر ابسردکن های برند ایستکول شکیل بوده و جنس بدنه بیرونی از پلاستیک بسیار مقاوم می باشد. جهت کاهش وزن نهایی محصول ضخامت بدنه محصولات ایستکول نازک طراحی گردیده با این حال از لحاظ مقاومت امتیاز مناسب دریافت میکند.

میزان سر و صدای آبسردکن های ایستکول

آبسردکن های ایستکول در صورتی که در یک سطح استاندارد قرار بگیرند سر و صدا ایجاد میکنند. در برخی از تنوعات ایستکول برخی از خریداران از ایجاد سر و صدای محصول در زمان خنک سازی آب گله مندند ؛ با این حال آبسردکن های دو حالته این برند صدای کمی دارند. صدای ایجاد شده از آبسردکن ممکن است به دلیل کمپرسور آن باشد ؛ چرا که در برخی از کمپرسورها در زمان استارت صدای پیستون از خود صاتع میکنند که ممکن است سبب ایجاد لرزش در دستگاه نیز شود.

آبسردکن رومیزی ایستکول

« آبسردکن رومیزی ایستکول »

قابلیت های آبسردکن های ایستکول

کارخانه تولید کننده آبسردکن های ایستکول بر روی محصول خود امکانات مختلفی در نظر گرفته است. بعنوان نمونه در آبسردکن های دو منظوره برای امنیت بیشتر قفل کودک بر روی خروجی آب داغ در نظر گرفته شده است. همچنین محافظ شوک نیز در برخی از محصولات وجود دارد. با توجه به مدل محصول ، در برخی از آبسردکن ها از شیر نوع اهرمی استفاده شده و در برخی دیگر نیز از شیر فشاری استفاده گردیده است. علاوه بر این در برخی دیگر از تنوع ایستکول شیر سومی برای برداشت آب ولرم نیز در نظر گرفته شده است.

در اغلب محصولات برند ایستکول چراغ هایی برای نمایش روشن بودن و یا خاموش بودن کل دستگاه ، آب گرم و یا سرد تعبیه شده است. در برخی دیگر از تنوع محصولات منبع آب بصورت مخفی در قسمت پایین دستگاه تعبیه گردیده و آب به واسطه کارکرد پمپ به مخزن دستگاه منتقل میشود. عموماً افزادی که ظاهر دستگاه برایشان اهمیت دارد اغلب خریداران این نموع محصولات می باشند.

مقدار دمای آب خارج شده در آبسردکن های ایستکول

بر روی تمامی آبسردکن ها قابلیت تنظیم دمای آب وجود دارد. آبسردکن های ایستکول نیز از این قابلیت بی بهره نبوده و میتوان دمای اب را بر روی آنها اعمال کرد. معمولا میتوان آب را تا دمای ۵ الی ۱۰ درجه سانتیگراد خنک کرد.

گارانتی و خدمات پس از فروش آبسردکن ایستکول

گروه صنعتی تکران مبرد تولیدکننده آبسردکن های ایستکول در ایران محصولات خود را با یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش به خریداران عرضه میکنند. با این حال تمامی آبسردکن های ساخت این کارخانه باید از طرف سرویسکاران نصب و راه اندازی شوند.

در صورتیکه برای محل کار ، منزل و … به دنبال خرید آبسردکن دو منظوره ای با کیفیت و بی صدا هستید پیشنهاد میکنیم تا با ما تماس بگیرید.