تهران - خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان سلطانی ساختمان سپیدار طبقه ۵ واحد ۲۰

درباره ما

گروه صنعتی ای آی جی کالا از سال ۱۳۷۲ به صورت رسمی کار خود را در یک محیط کارگاهی واقع در ارومیه آغاز کرد. این مجموعه در ابتدا فقط دستگاه جوجه کشی خانگی و همچنین انواع تجهیزات سالن قارچ به خصوص دستگاه رطوبت ساز طراحی و تولید می کرد. به تدریج با گذشت زمان گروه صنعتی ای آی جی کالا به منظور  تولید محصولات جدید و گسترش فعالیت خود به همکاری با برخی شرکت های معتبر کره ای و اسپانیایی پرداخت؛ که البته این همکاری ها در راستای بهبود کیفیت کالا و بالا بردن تنوع محصولات همچنان ادامه دارد. در بازه زمانی دهه های ۷۰ ، ۸۰ و ۹۰ این مجموعه به انجام انواع آزمون خطاها برای تولید برخی دستگاه های پرکاربرد پرداخت و رشد قابل توجهی را در کارنامه خود به ثبت رساند؛ به طوری که در همین بازه زمانی فعالیت خود را به محل جدید و بزرگی در شهرک صنعتی ارومیه انتقال داد. شایان ذکر است که این مجموعه با توسعه کار خود توانست علاوه بر کشور های نام برده قراردادی جدید با برخی شرکت های پیشرفته واقع در ترکیه ، مالزی ، آلمان و ایتالیا امضا کند که ماحصل آن تولید انواع گوناگونی از دستگاه ها و تجهیزات برای صنعت ها و زمینه های کاری مختلف است. گروه صنعتی ای آی جی کالا در سال ۲۰۰۸ میلادی توانست خود را در زمره اتاق بازرگانی کشور قرار دهد و در کنار طراحی و تولید انواع دستگاه ها به واردات برخی محصولات جدید و پیشرفته بپردازد.

« نمایی از کارخانجات گروه صنعتی eigkala »

از جمله محصولات گروه صنعتی ای آی جی کالا عبارت اند از :

انواع دستگاه جوجه کشی

از جمله پرفروش ترین محصولات گروه صنعتی ای آی جی کالا را می توان دستگاه های جوجه کشی پیشرفته و هوشمند آن در نظر گرفت. این شرکت توانسته انواع دستگاه جوجه کشی با اتکا بر تکنولوژی منطق فازی با برد کنترلر مونتاژ شده به صورت SMD طراحی و تولید کند. نمونه های بارز این سری از محصولات تحت عنوان دستگاه جوجه کشی خانگی، ماشین جوجه کشی صنعتی ، دستگاه جوجه کشی ارزان ، دستگاه جوجه کشی شترمرغی و نهایتاً دستگاه جوجه کشی اتوماتیک می باشد ؛ که بازار داغی را برای خود به وجود آورده است. کیفیت و راندمان بالای این محصولات باعث شده تا گروه صنعتی ای آی جی کالا بتواند تعداد قابل توجهی از آن ها را در ظرفیت های مختلف به برخی کشور های همسایه و حتی آفریقا و اروپا نیز ارائه کند. از جمله ویژگی های بارز این دستگاه می توان به سنسور سوئیسی ، بدنه ضد زنگ ، شانه همه کاره ، شاسی آلومینیومی ، بر کنترلر پیشرفته ، راک های آلومینیومی، قابلیت اتصال به برق اضطراری و ... اشاره کرد. برای مشاهده انواع دستگاه های جوجه کشی ساخت این کارخانه اینجا را کلیک کنید.

« برای مشاهده تصاویر در ابعاد بزرگتر کلیک کنید »

انواع سیستم های گرمایشی گلخانه و مرغداری

هیتر گلخانه که تحت عنوان بخاری گلخانه و همچنین هیتر کابینتی نیز شناخته می شود به دلیل کارکرد بر اساس سیستم آتش درون می تواند گرما پاک و خالی از هر گونه گاز سمی تولید کند. این سری از محصولات با الگوبرداری و الهام گیری از نمونه های اسپانیای طراحی و تولید شده که می تواند بدون هیچ گونه تاثیر منفی دمای هوای داخل سالن و گلخانه را به میزان دلخواه افزایش دهد. این دستگاه ها بدون نیاز به حضور اپراتور و به صورت کاملاً اتوماتیک کار می کنند. یکی دیگر از انواع تجهیزات گرمایشی جت هیتر یا همان بخاری موشکی می باشد که در انواع دودکش دار و بدون دودکش توسط گروه صنعتی ای آی جی کالا طراحی و ساخته می شود. جت هیتر های گازی و گازوئیلی بدون دودکش می توانند گرما را با ۱۰۰٪ راندمان و بدون اتلاف به محیط انتقال دهند؛ همین امر باعث شده تا از این سری از دستگاه های در سالن های پرورش پرنده های گوشتی و تخمگذار که دارای سیستم تهویه است استفاده کنند. برای مشاهده انواع هیترها و گرماسازهای ساخت این کارخانه اینجا را کلیک کنید.

« برای مشاهده تصاویر در ابعاد بزرگتر کلیک کنید »

انواع رطوبت ساز و مه پاش

دستگاه رطوبت ساز و انواع مه پاش ها در ظرفیت های مختلف با کارکرد خود می توانند رطوبت مورد نیاز را در محیط هایی مانند مانند سالن پرورش قارچ ، گلخانه ، سالن پرورش طیور ، شرکت تولید توتون ، انبار کاغذ ، نساجی و ... تامین کند. شایان ذکر است که دستگاه رطوبت ساز با اتصال به یک سنسور می تواند میزان رطوبت محیط را در کم ترین زمان ارزیابی کند. برخی از این دستگاه ها دارای مخزن آب بوده و برخی دیگر به صورت مستقیم به شیر یا لوله کشی آب وصل می شوند و از این طریق آب مورد نیاز برای تولید رطوبت را به دست می آورند. برای مشاهده انواع رطوبت ساز ساخت این کارخانه اینجا را کلیک کنید.

« برای مشاهده تصاویر در ابعاد بزرگتر کلیک کنید »

انواع یخساز و تجهیزات رستورانی

گروه صنعتی ای آی جی کالا در زمینه طراحی و تولید انواع دستگاه یخساز خانگی ، یخساز رستورانی و همچنین انواع کارخانه یخ سازی ، یخ خردکن ، دستگاه یخساز پولکی و برف ساز به صورت حرفه ای فعالیت می کند. همچنین این مجموعه برای بالا بردن تنوع محصولات و رفع نیاز های کاربران توانسته انواع یخساز رستورانی ساخت ایتالیا ، انواع قهوه ساز ، یخ در بهشت ساز ، شربت سردکن ، لوازم کافی شاپی و ... را از شرکت های خارجی مختلف وارد کند. برای مشاهده انواع دستگاه های جوجه کشی ساخت این کارخانه اینجا را کلیک کنید.

« برای مشاهده تصاویر در ابعاد بزرگتر کلیک کنید »

انواع سردخانه

از جمله محصولات پرکاربرد گروه صنعتی ای آی جی کالا که نرخ فروش بالایی را به خود اختصاص داده است می توان به سردخانه های کانکسی مخصوص ذخیره سازی محصولات گوشتی، سردخانه بستنی و سردخانه بالای صفر و زیر صفر که مخصوص نگهداری انواع میوه ها ، سبزیجات است می توان اشاره کرد. علاوه بر موارد ذکر شده  تونل انجماد سریع ، انواع سردخانه جسد در ظرفیت های مختلف و سردخانه میت نمونه هایی دیگر از محصولات این مجموعه بزرگ است. برای مشاهده انواع سردخانه ساخت این کارخانه اینجا را کلیک کنید.

« برای مشاهده تصاویر در ابعاد بزرگتر کلیک کنید »

انواع تجهیزات و مواد اولیه جهت پرورش قارچ خوراکی

گروه صنعتی ای آی جی کالا برای تامین همه نیازهای کاربر بیش از چند سال است که انواع بذر قارچ خوراکی مانند اسپان قارچ دکمه ای، اسپان قارچ صدفی و شیتاکه را در کنار کمپوست آماده را تامین کرده و به فروش می رساند. شما پرورش دهنده های عزیز می توانید انواع خاک پوششی ، پیت ماس قارچ خوراکی ، کمپوست آماده قارچ دکمه ای و ... را از گروه صنعتی ای آی جی کالا خریداری کنید. همچنین این مجموعه انواع تیوب ، لوله مخصوص برای تولید قارچ و اقسام پلیت را با گرید کیفیتی بالا به فروش می رساند.

انواع تجهیزات تاسیساتی و تهویه مطبوع

گروه صنعتی ای آی جی کالا انواع دستگاه ایرواشر و هواساز برای مکان های صنعتی و تجاری همچون بیمارستان ها و پاساژ ها طراحی و تولید می کند. علاوه بر این محصولاتی چون ایرواشر و هواساز برای سالن های پرورش قارچ و همچنین انواع مختلف چیلر، دیگ بخارو تجهیزاتی گرمایشی یو سرمایشی در ظرفیت های مختلف با الهام گیری از نمونه های خارجی طراحی و تولید می نماید. تهویه هوا در مرغداری ها و سالن پرورش طیور از اهمیت بالایی برخوردار است؛ گروه صنعتی ای آی جی کالا برای رفع این نیاز اساسی اقدام به تولید انواع فن های ۱۴۰ در ۱۴۰ ، جت فن و فن سیرکوله کرده است.

گروه صنعتی ای آی جی کالا

تمامی محصولات تولید شده توسط گروه صنعتی ای آی جی کالا دارای ۱۲ ماه گارانتی طلایی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش معتبر می باشد. این شرکت بزرگ با نزدیک به ۳ دهه تجربه توانسته انواع دستگاه جوجه کشی و تجهیزات مخصوص سرمایشی ، گرمایشی ، مرغداری ، گلخانه ای، سالن پرورش قارچ و ... را به کمک مهندسین مجرب و با الگوبرداری از نمونه محصولات خارجی طراحی و تولید کند؛ تا بدین شکل گامی بلند در راستای جلب رضایت کاربران برداشته باشد.

شما عزیزان می توانید به صورت آنلاین و آفلاین بدون کوچک ترین نگرانی محصول مورد نظرتان را خریداری کنید.